reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

U nas też nie ma szans na przespanie całej nocy.... a nawet wydaje mi się, ze jest coraz gorzej:baffled: Mateuszek budzi sie 2 razy na jedzenie i kilka razyz innych powodów np. zeszłej nocy przy każdym budzeniu zastałam go w innej pozycji, raz na brzuchu, raz wturlał się pod przewijak a raz w poprzek łózeczka. Może on lunatykuje:szok::-pNa szczęście nad ranem jak wezme go do łóżka to pokimamy do 9;-) Co tu robic?????

I chrupki kukurydziane tez poszły w ruch co młody przyjął z zadowoleniem
 
reklama
famme moj jak mial 3 miesiace tez przesypial cale noce, ale teraz cos mu padlo na sen:)) i nie spi...

Ja swojego takze codziennie zastaje w innej pozycji.

A te hipolitki to od jakiego miesiaca? Bo ja widzialam ciasteczka tej firmy ale od 9mca, a innych nie ma u nas w sklepie:((
 
Czy Wasze dzieciątka przesypiają cale noce?
Marcel o 18:30-19 je kolacje potem kąpiel i do łóżeczka. W nocy budzi się średnio z 3 razy w nocy, bo przypomni sobie ze potrzebuje smoka, ale chce pić. Śpi do 6:40-7:20. wstajemy i je śniadanko.
Od ok 3 tygodni nie je w nocy. A wcześniej zjadał mikroskopine porcje.
dzisiaj moje dziecie dostało po raz pierwszy w łapke hipolitka
I ja się dopytuje :-) od którego miesiąca są te ciasteczka bo ja żadnych od 6 miesiąca nie widziałam:-(
edycja:
Już wyszukałam ze to są ciasteczka od 7 miesiąca. Ale w moim sklepach ich i tak nie ma.

od wczoraj wcinamy chrupki kukurydziane ku wielkiej uciesze mojego skarbka :tak:
My z chrupkami jesteśmy zaprzyjaźnieni gdzieś od jakiś 2 tygodni. Jak po obiadku wyjmuje pakę z polki to Marcel aż skacze w foteliku :-) Bardzo lubi wcinać. I nawet nauczył się je gryźć tymi dziąsłami.
 
Ostatnia edycja:
u nas do przespanej nocy jeszcze daaaaaleko;-) no ale czekam spokojnie do końca stycznia - tak mniej więcej mój starszy synek zaczął przesypiać noce

chrupki daję od kilku dni - jak w porze naszego posiłku Julek siada z nami do stołu a nie jest to pora jego posiłku;-) co by mu smutno nie było;-)
 
U nas od wczoraj mała zmiana :-( Wszystko przez to, że ma zapalenie gardła :-( Budzi się kilka razy w nocy ale nie chce jeść ani pić tylko się przytulić. Tak mi go szkoda :zawstydzona/y:
A jeżeli chodzi o chrupki to Marcelkowi nie podeszły mimo kilku prób, w sumie to i dobrze bo nie jestem za tego typu zapychaczami. a ciasteczka kupiliśmy z nestle - miśkopty i do tej pory zajadł w sumie uwaga - całego jednego :sorry2: Jakoś słodkie mu nie podchodzi
 
A jeżeli chodzi o chrupki to Marcelkowi nie podeszły mimo kilku prób, w sumie to i dobrze bo nie jestem za tego typu zapychaczami. a ciasteczka kupiliśmy z nestle - miśkopty i do tej pory zajadł w sumie uwaga - całego jednego :sorry2: Jakoś słodkie mu nie podchodzi

Dobrze że to napisałaś bo myślałam że moja panna tylko taki ewenement:nerd::nerd: że nie chce chrupek,zupki już tak mocno nie miksuję jest z grudkami.Nawet to się jej podoba ale za to je mniej niż zwykle.Coś za coś musi się przyzwyczaić.
 
Dziewczyny nie wiem czy to tutaj z takim pytaniem, ale zdesperowana jestem...

Karmie piersią i juz od paru dni zauważyłam, że pokarmu mam coraz mniej az dziś w ogole praktycznie straciłam pokarm, podejrzewam, że jest to związane z silnymi stresami, które ostatnio przechodziłam i przechodze.
Mały nie uznaje butli i jestesmy na etapie nauki picia z kubka niekapka, można ująć, że jako tako to nam wychodzi, ale większość się i tak wylewa, do buzki trafia mniej....
i co ja mam teraz poczac, w ogole jakim mlekiem go karmic? jestem zielona w tym temacie...
 
reklama
jakim mlekiem go karmic? jestem zielona w tym temacie...
Mleko to już 2, bo ma skończone 6 miesięcy. Ale jakiej firmy to już decyzja należy do ciebie.
Ja podaje Nestle Nan2. Ale ja wszystko Nestle podaje. Bo Bobovita uczulała.

Mój mały nie chciał w ogóle pić mleka z butli. Więc ja mu podaje wszystko łyżeczką.
 
Do góry