reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

reklama
moja malutka chora, tylko nie bardzo wiem co jej dolega, objawy:
- wymioty (bez biegunki)
- gorączki brak
- katarku brak (jeszcze)
- pokasłuje
- apatyczna, non stop śpi

może to jakies lekkie przeziębienie?
Famme bezwzględnie wizyta u lekarza, i to jak najprędzej !!! U takich malutkich dzieci to jest zawsze bardzo powazne, a np zapalenia pluc moze sie pojawic już po kilku godzinach!!!!!
 
Może to rota wirus.
Do lekarza.Nie karmić jak wymiotuje (dopiero jeśli przez 6 godz. nie ma wymiotów)Picie po malutkim łyczku co kilka minut (woda,orsalit albo cyc).
 
wróciłyśmy dwie godz temu od lekarza. rano strasznie kaszlała, na szczęście po wczorajszej apati nie ma śladu, a gorączka sie też nie pojawiła. ogólnie dzieć dobrze wygląda, moze tylko mniej energiczny.
lekarz stwierdził zapalenie górnych dróg oddechowych, przepisał leki i do domciu wysłał sie kurować. czyli nie ma źle, ale naprawde ten poranny kaszel mnie przeraził, jak jakiś stary gruźlik :szok:
najlepszy jednak numer mała zrobiła przed lekarzem, oczywiście w aucie zanim wysiadłyśmy usłyszałam mega prrrr w pieluszke, myśle: nie ma żle, przebiore ją w przychodni, zanim lekarz przyjdzie. NIestety sie okazało ze mama gapa i nie uzupełniła zapasu pieluszek w torbie podróżnej :szok:
jak przed gabinetem rozpinałam jej kombinezonik, to zapaszek jaki stamtąd walnął powalił mnie na kolana, nawet pomimo przytkanego nosa....
 
reklama
Do góry