reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

reklama
niedlugo i ja bede experymentowac jeszcze msc lub ciut wiecej
Klucha - podaj łapę :-p
Czy oprócz mnie ktoś jeszcze nie zamierza na razie podawać dziecku nic poza piersią?? Julcia ma 3 miesiące i 9 dni. Wydaje się ze mleko wystarcza, wprawdzie ostatnio częsciej budzi się nad ranem - i koniecznie musi cyca, ale w sumie mi to nie przeszkadza :-)
BTW starszego synka też do 6 miesięcy tylko na piersi trzymałam
 
patewka, ja zamierzam wytrwac ;) na razie nie spieszy mi sie do wprowadzania nowosci, do pracy szybko nie wracam, wiec nie musze dziecka przestawiac na sztuczne mleko, wiec i z innymi pokarmami poczekam
 
i ja patewka na cycu lece i nie widze potrzeby tak szybko dawac posiłki pewnie jak mała skonczy pół roku zaczne dawac ale póki co cycek nam wystacza mała ładnie przybiera:-)
 
Klucha - podaj łapę :-p
Czy oprócz mnie ktoś jeszcze nie zamierza na razie podawać dziecku nic poza piersią?? Julcia ma 3 miesiące i 9 dni. Wydaje się ze mleko wystarcza, wprawdzie ostatnio częsciej budzi się nad ranem - i koniecznie musi cyca, ale w sumie mi to nie przeszkadza :-)
BTW starszego synka też do 6 miesięcy tylko na piersi trzymałam
My też poczekamy jeszcze conajmniej miesiąc, Julian będzie miał wtedy skończone pięć miesięcy. Nasza pediatra uważa, że nie ma co się spieszyć z podawaniem stałych pokarmów, do końca szóstego miesiąca mleko spokojnie wystarcza. :tak:
 
U nas narazie tez tylko cyc:tak:Za 3 dni Domis 4 msc bedzie mial i myslalam,ze dam mu soczek jablkowy ale jeszcze zobaczymy.Tez chcialam jakies 6 msc poczekac ale slyszalam,ze pozniej dziecko jak juz starsze jest to moze nie chciec nic innego jsc tylko mleko.Nie wiem na ile jest to prawda...
 
U nas narazie tez tylko cyc:tak:Za 3 dni Domis 4 msc bedzie mial i myslalam,ze dam mu soczek jablkowy ale jeszcze zobaczymy.Tez chcialam jakies 6 msc poczekac ale slyszalam,ze pozniej dziecko jak juz starsze jest to moze nie chciec nic innego jsc tylko mleko.Nie wiem na ile jest to prawda...
Dzieci 5-7 miesięczne chętnie eksperymentują, dopiero około roku dziecko może nie mieć ochoty poznyawać nowych rzeczy.
 
my jesteśy butelkowi i też cierpliwie czekamy do skończenia 4 miesiecy, pediatra najpierw poleciła wprowadzić kaszkę bezglutenową na jeden posiłek przez kilka dni, a następnie podać jabłko tarte z kleikiem ryżowym lub skczek jabłkowy, resztę dowiem się na następnym szczepieniu 18.08

tak swojądrogą nie wiedziałam że skończenie miesiąca liczy się w dzień urodizn, tzn. u nas np. każdego 11 danego miesiąca, a nie w skończonych 4 tygodniach
 
reklama
Julce tez wprowadzalam pokarmy ok 4miesiaca i niezaluje, niektorzy twierdza ze zaszybko ale teraz robie tak samo:-)kazda z nas widzi kiedy dzidzius jest gotowy na cos wiecej, ja stwierdzilam ze to teraz:-)
 
Do góry