reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Edee widocznie za pózno się tam zarejestrowałaś. Na kampanię pieluszek już sie niestety nie załapiesz ale może następnym razem...

Kokusia dostałam......to nic ze dwie i pol godziny po umowionym czasie, ale mam...chcesz moge podac ci firme kurierska ktora dostarcza paczki:sorry::sorry::sorry:

Które z dzieci jedzą już czekoladke?

My jedlismy juz kaszkę Hippa taką w słoiczku z czekoladą i nic nie było, a czasami Julci daje polizac czekolade:tak::tak::tak:
 
reklama
Które z dzieci jedzą już czekoladke?
Natalka już dawno zajada się czekoladką i nigdy nic jej nie było. Oprócz umorusanej mordki i wszystkiego dookoła oczywiście:-D

Kokusia dostałam......to nic ze dwie i pol godziny po umowionym czasie, ale mam...chcesz moge podac ci firme kurierska ktora dostarcza paczki:sorry::sorry::sorry:
Tylko że nie mamy pewności czy rozwozi to ta sama firma:sorry:Ja już stosuję do streetcomu maila żeby podali mi numer przesyłki i tel do tej firmy kurierskiej bo to już tydzień odkąd dostałam info że paczka jest w drodze do mnie. Do Ciebie to chociaż wcześniej dzwonili a u mnie cisza. Szybciej by na piechotę ta paczka z Warszawy do mnie doszła:no:
 
Pyciolek Fabianko też jadł czekoladę i nic się nie działo:tak: Po wafelkach,lodach,kremie z ciastek też nic:-p
 
Natalka już dawno zajada się czekoladką i nigdy nic jej nie było. Oprócz umorusanej mordki i wszystkiego dookoła oczywiście:-D


Tylko że nie mamy pewności czy rozwozi to ta sama firma:sorry:Ja już stosuję do streetcomu maila żeby podali mi numer przesyłki i tel do tej firmy kurierskiej bo to już tydzień odkąd dostałam info że paczka jest w drodze do mnie. Do Ciebie to chociaż wcześniej dzwonili a u mnie cisza. Szybciej by na piechotę ta paczka z Warszawy do mnie doszła:no:
Mati też jadł już czekolade i oprócz twardszej kupki wszytsko ok :tak:.

ja jeszcze też nie dostałam paczki i tez dzisiaj mija miesiąc od informacji ze kurier jest w drodze :eek:
 
Do mnie kurier dotarł koło godziny 22 w czwartek albo piątek. Ale się zdziwiłam bo nie dzwonił domofonem - a u nas jest ochrona wiec nie wpuszczają byle kogo i pytam jak wszedł - a on mówi, że taka sama paczka byla na 10 piętro to poszedł najpierw tam a potem do nas na 13 :-D
 
Natalka już dawno zajada się czekoladką i nigdy nic jej nie było. Oprócz umorusanej mordki i wszystkiego dookoła oczywiście:-D


Tylko że nie mamy pewności czy rozwozi to ta sama firma:sorry:Ja już stosuję do streetcomu maila żeby podali mi numer przesyłki i tel do tej firmy kurierskiej bo to już tydzień odkąd dostałam info że paczka jest w drodze do mnie. Do Ciebie to chociaż wcześniej dzwonili a u mnie cisza. Szybciej by na piechotę ta paczka z Warszawy do mnie doszła:no:

Mati też jadł już czekolade i oprócz twardszej kupki wszytsko ok :tak:.

ja jeszcze też nie dostałam paczki i tez dzisiaj mija miesiąc od informacji ze kurier jest w drodze :eek:
to dziwne
ja dostalam paczke na drugi dzien po mejlu:eek:
 
co zuy polecacie ?
ja mogę polecić te z Lidla - cena przystępna i porównywalne do pampersów /nieco grubsze ale nie tak jak Hugisy ! nmazywają się toujours czy jakos tak

Też testujemy właśnie pierwszą paczkę tych pampersów i jestem zadowolona, przerzucamy się na nie:tak: Są mięciutkie, też mają elastyczne te boczki (jak pampersy):tak: I cena baaardzo korzystna- za 50 szt tylko 24,90:-)
 
My dziś zaczynamy naukę samodzielnego spania metodą z książki "Uśnij wreszcie"

Zobaczymy czy zadziała :baffled:

Trzymajcie za mnie kciuki bo noc na pewno będzie cięzka.:-(

Powodzenia!!!!!!

Też testujemy właśnie pierwszą paczkę tych pampersów i jestem zadowolona, przerzucamy się na nie:tak: Są mięciutkie, też mają elastyczne te boczki (jak pampersy):tak: I cena baaardzo korzystna- za 50 szt tylko 24,90:-)

Naprawde takie tanie???24,90??Ja widzialam ze sa w Carrefourze ale na cenę nie spojrzałam gapa ze mnie:sorry::sorry::sorry:

to dziwne
ja dostalam paczke na drugi dzien po mejlu:eek:

Ja tez bym dostala gdybym byla w domu:-D:-D:-Da pozniej zaczela sie przygoda z kurierami...jeden drugiemu podawal przesylke, dzisiaj w koncu przywiozl mi chlopak ktorego meczylam telefonami:szok::szok::szok:
I wiecie co mi powiedzial ze w tej firmie maja mega bałagan:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry