reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

heheh Myszko brawo brawo popieram!!:)
trzeba byc chorym puszczac dziecko na mroz w pampersie , sama sobie wyskocz w majtkach na -10.........................
 
reklama
Dziewczyny, ma pytanie-czy jest jakieś dziecko, które w ogóle nie śpi już w dzień. Bo mój Olek po skończeniu dwóch latek uznał, że jest już na tyle dorosły, że nie musi spać :-) Dzisiaj zasnął na siedząco pijąc z kubka niekapka :szok:, a jak go wyjełam z fotelika i położyłam do łózka, to się natychmiast obudził i nici ze spania :-)
 
Hania śpi godzinke ale tylko dlatego ze troche ją przymuszam....bo potem ciezko jej wysiedziec do 20.00 a jak ja poloze wczesniej to znowu wstaje bardzo wczesnie.

Dziewczyny szukam jakiegos dobrego ale niedrogiego inhalatora-nebulizatora dla małej.
Czy mialyscie stycznosc z czyms takim?
Polecicie cos?
 
Dziewczyny szukam jakiegos dobrego ale niedrogiego inhalatora-nebulizatora dla małej.
Czy mialyscie stycznosc z czyms takim?
Polecicie cos?

Anoli takiego uzywa moja kolezanka i jest bardzo zadowolona Inhalator OMRON NE-C28-E Apteka SUPER CENA!!! (1380498246) - Aukcje internetowe Allegro
my tez mamy w planach jego zakup....

Vive Jula śpi w dzień nawet 2 godziny....dzisiaj spałą 40 minut:szok::szok::szok::szok:wiec ciekawy wieczor przed nami...

U nas natomiast po skonczeniu 2 lat Jula ostawi.łą całkowicie mleko modyfikowane i nie chce za nic go pic:sorry::sorry::sorry:
 
Dziewczyny, ma pytanie-czy jest jakieś dziecko, które w ogóle nie śpi już w dzień. Bo mój Olek po skończeniu dwóch latek uznał, że jest już na tyle dorosły, że nie musi spać :-) Dzisiaj zasnął na siedząco pijąc z kubka niekapka :szok:, a jak go wyjełam z fotelika i położyłam do łózka, to się natychmiast obudził i nici ze spania :-)

Natalka to różnie czasem śpi nawet 2 godziny ale częściej już omija popołudniowe drzemki za to o 19 już jest w łóżku i się usypia.

Hania śpi godzinke ale tylko dlatego ze troche ją przymuszam....bo potem ciezko jej wysiedziec do 20.00 a jak ja poloze wczesniej to znowu wstaje bardzo wczesnie.

Dziewczyny szukam jakiegos dobrego ale niedrogiego inhalatora-nebulizatora dla małej.
Czy mialyscie stycznosc z czyms takim?
Polecicie cos?

Anoli my mamy taki

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

i jestem bardzo zadowolona. A poleciła mi go dziewczyna która ma dwoje astmatyków w domu i bardzo często go używa.
 
Dziewczyny, ma pytanie-czy jest jakieś dziecko, które w ogóle nie śpi już w dzień. Bo mój Olek po skończeniu dwóch latek uznał, że jest już na tyle dorosły, że nie musi spać :-) Dzisiaj zasnął na siedząco pijąc z kubka niekapka :szok:, a jak go wyjełam z fotelika i położyłam do łózka, to się natychmiast obudził i nici ze spania :-)
my spimy od 2ch do 3ch godzin, tak od 14.00 do 17.00
Anoli takiego uzywa moja kolezanka i jest bardzo zadowolona Inhalator OMRON NE-C28-E Apteka SUPER CENA!!! (1380498246) - Aukcje internetowe Allegro
my tez mamy w planach jego zakup....

Vive Jula śpi w dzień nawet 2 godziny....dzisiaj spałą 40 minut:szok::szok::szok::szok:wiec ciekawy wieczor przed nami...

U nas natomiast po skonczeniu 2 lat Jula ostawi.łą całkowicie mleko modyfikowane i nie chce za nic go pic:sorry::sorry::sorry:
to i tak dlugo pila modyfikowane, moja w 9mies juz plula modyfikowanym:-)i od tego czasu kaszka manna na krowim mleku jest najlepsza:)
 
Dziewczyny dziekuje za szybkie odpowiedzi:tak:
Teraz przynajmniej wiem ze nie musi byc masakrycznie drogi zeby tez sie sprawdził:tak:
Bede na dniach zamawiac tylko jeszcze musze pokombinowac zeby tanio tu mi przesłali:-p
 
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Ma jeszcze jedno pytanie do Was-czy któraś z Was używa termometru do ucha lub takiego bezdotykowego na podczerwień??? Możecie jakiś polecić, bo ja już wariuję od czytania opinii na necie....
 
reklama
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Ma jeszcze jedno pytanie do Was-czy któraś z Was używa termometru do ucha lub takiego bezdotykowego na podczerwień??? Możecie jakiś polecić, bo ja już wariuję od czytania opinii na necie....

Podbijam pytanie

tyle sie naczytałam ze sama nie wiem czy nie najlepszy jest rtęciowy najzwyklejszy
 
Do góry