reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

marta a czy na pewno wam potrzebny teraz pies skoro będzie małe dziecko? małe dziecko+mały pies w domu? ;-) ja bym chwile poczekała jeszcze :tak: i widze że uparciuch z twojego dziecka :-D ciekawe kiedy się wam ujawni :-)
a jeszcze co do psów, to strasznie mi się yorki podobają :tak: strasznie! i kiedyś też bym chciała mieć :tak: tylko wiem, że to strasznie głośne psy heheh
 
reklama
Mika :)
Dlaczego uwazasz, ze yorki sa glosne??
Mysle ze to opinia osob, ktore nie maja psów tej rasy.
Zastanawiamy się nad kupnem yorka, mysle ze mozna poogdzic ze soba i dziecko i psiaka.
Gdyby, ktoras z Was miala namiary na yorki w Olkuszu, to bede bardzo wdzieczna
Ojej, niedlugo bede uciekac bo jutro musze byc wczeniej w pracy
 
a mnie własnie tak mówila koleżanka weterynarz że yorki są jednymi z głośniejszych psów :tak: lubią sobie poszczekać heh;-)
a to jeszcze pracujesz tak? kurcze,mnie to w ciąży się pracować nie chciało i na L4 siedziałam :-p
 
dzień dobry :D:D

hej martta :) co słychać??

no ja faktycznie nie wchodziłam,ale postaram się to zmienić :)

a yorki są pieroński głośne, wiem, bo sąsiad z dołu ma jednego. masakra :D:D a nie jest to jedyny york któego znam
 
Ostatnia edycja:
Witam:) Nie było mnie tak długo bo byliśmy chorzy:-( ale już mysle ze jest ok:)
podawałyście kiedy waszym dzieciom Bactrim?? Kurcze...moją pani doktor doskonale wie ze karmie piersią a przepisała mi leki, których się(po przeczytaniu ulotki)nie odwazyłam użyć...;/
Mika .tak Stasiu rośnie:) już go ledwo na rękach moge nosić...i wszystko mi taaak strzela...jak nie w ręce to w kolanie...Babcią się już staje...:p muszę sobie jakie witaminki zakupic:]
A co u Was? JAk Wasze szkrabki??:)
 
hello:)
dobrze mróz troche opuszcza moze wkońcu wyjdziemy na dwór...chociaz słyszałyscie że w weekend znów ma mrozić:-(

Irie super ze Staś rośnie:)
Marta a gdzie pracujesz?
 
reklama
Do góry