reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

no tylnicki jest dobrym lekarzem, więc jesteś w dobrych rękach :tak: choć słyszałam, że ostatnio się zrobił niezbyt miły przez nawał pracy ;-)
właśnie marta,skąd jesteś? :-)


o cześć dziewczyny :-D
 
reklama
Ja jestem z Olkusza, a dokładniej okolice carrefoura. Mieszkamy sobie we dwojke w domku.
Powiem tak, Tylnicki jest bardzo dobrym lekarzem. Nie lubie jak mu sie cos mowi, co np, wyczytano z internetu. Ma swoje zdanie i poglądy. Bardzo go szanuje, ma również gabinet w K-ach.
Mika:) jest paczątek roku, dużo pracy na oddziale, musi wszytko ogarnąć jako ordynator.
 
marta czyli glinianki czy bardziej która strona?! bo ja ze skalskiej :-p a o tylnickim to mówię ogólnie, on już taki od roku podobno jest ;-) ale jak to wiadomo.. opinie o każdym lekarzu chodzą różne :tak: ważne żebyśmy były zadowolone ze swoich lekarzy . No własnie, w jakim jesteś wieku? ;-) zazdroszczę własnego domku!
 
Cześć dziewczyny !!! ale się forum rozkręca . Ja w tym roku skończę 30 lat. Mika tak w tych okolicach, dobra jesteś:-D
Przed nami kolejna wizyta kontrolna. Polowkowa. Mam nadzieje, ze "bejbus" nie wypnie sie do mamy pupa tylko pokaze coz tam skrywa cennego miedzy nóżkami. We wtorek będę wiedziała.
Chlopak-Dziewczynka

???
 
Od zawsze marzylam o dziewczynce...takiej kochanej, upragnionej, malej strojnisi... Czy synus czy coreczka nie ma znaczenia, bo rownie mocno bedziemy sie cieszyć, kochac i rozpieszczac.
Ja chyba jak kazda kobieta w ciazy mam swoje przeczucie ciiiiiiiiii:-):-)A liczy sie to by ciaze bez wiekszych problemow donosic i urodzic zdrowa dzidzie
 
Kilka slow dziś o wózkach
Z racji tego, iz w lecie czesto i gesto czas bedziemy spedzac na swiezym powietrzu, spacerujac, piknikujac, grillujac obawiam sie, ze wozek bez gondolki w tym wypadku bedzie niepraktyczny, a lezenie po tyle godzin malenstwa w foteliku niezbyt w wgodne i zdrowe dla jego kosteczek. A wiec oboje z mężem zrobiliśmy rozeznania.
Potrzebujemy wozek praktyczny, skretny, nie za duzy i lekki . Ogolnie "miastowy" Wybralismy 3 z czego zdecydujemy sie na jeden juz podczas zakupow. Kolorami sie nie sugerujcie, bo to jeszcze do uzgodnienia:
1.jpg


2.jpg
3.jpg4.jpg
5.jpgKazdy z tych wozkow procz Froggy ( ten u góry różowy) widzialam na zywo, dotykalam, byla jazda probna, do zadnego nie mam zastrzezen.
Ostatnio przez przypadek natknelam sie na jeszcze jeden, ktory wyjatkowo mi sie spodobal. W kolorze ecru
6.jpgJezeli ktoras z Was posiadala lub posiada ktorys z wymienionych wozkow prosze o opinie. Rowniez te ktore takowych nie posiadaja niech sie wypowiedza :)))
 
nie posiadam żadnego z tych ;-) ja zawsze marzyłam zawsze o dwóch córkach i synu :-D więc marzenie prawie mi się spełniło ;-)
 
reklama
Do góry