reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
Ło! wątek delikatnie ożył ;-)

widze że same choroby na tapecie... nas też nie ominęły :confused2: jakiś dziwny wirus połączony z zapaleniem spojówek :eek:

marta ooo pracujesz w klinice? gdzie? :-)
 
marcie mąż przygotowal kapiel pare dni temu i zniknela dziewczyna :p

myslicie ze juz nie bedzie mrozow i zrobi sie szybko wiosna?
 
Cześć babeczki
:-). Pamiętacie mnie jeszcze?:-D Ale mnie tu dawno nie było..... a ile sie namyśleć musiałam,żeby sobie login i hasło przypomnieć:szok: Aco do wiosny to czekam niecierpliwie z szeroko otwartymi ramionami bo nieznoszę zimy, wkońcu za parę dni marzec więc mam nadzieję, że słonko zaświeci i będzie ciepełko:-)
 
marcie mąż przygotowal kapiel pare dni temu i zniknela dziewczyna :p

myslicie ze juz nie bedzie mrozow i zrobi sie szybko wiosna?

Cześć dziewczyny
Urlopujemy sie już tydzień. Malo czasu spedzam w domu, malo czasu spedzam w kuchni. Ostatnio stołujemy sie na miescie. Po sklepach szalejemy , razem z M.
W ciagu tych 3-ech tygodni mam nadzeije wypoczac , zrelakoswac sie i naladowac akumulatorki na maksa...choc beda to zapewne intensywne dwa tygodnie, bo ja jak to ja odpoczywam w biegu...beda to zapewne nasze ostatnie 2 tygodnie urlopu przed porodem...a do tego coraz blizej niz dalej.
mika85
Pacuje w klinice w Krakowie

No i najwazniejsze...wyjazd...konkretny 2-tygodniowy sie zbliza wielkimi krokami...juz za kilka dni przekroczymy granice , dokladnie w poniedziałek
 
Ostatnia edycja:
Na szybko, na swiezo, odrazu po wizycie donosze, iz wszystko pieknie, cudnie, idelanie...Dwie fiolki krwi sciagniete, szaleje, serduszko puka, szyjka marzenie, palec pokluty w celu pobrania kapki krwi, 75 g glukozy wymieszanej z woda wypite jednym haustem. Wynik po godzinie w normie, a wiec powodow do zmartwien brak. Przez 6 miesiecy i 8 dni ciazy - 7,7 kg na plusie, takze ciesze sie niezmiernie, boniewiele do zrzuciania mam nadzieje po ciazy bedzie. Cisnienie 105/60, hemoglobina 11,3 (z krwi pobranej 07.02)

Ogolnie ciaza od samego poczatku przebiega idealnie, bezobjawowo i bez jakichkolwiek nawet najmniejszych powodow do tego by sie zamartwiac. Kolejna wizyta juz po powrocie z urlopu , tj. za 3 tygodnie, wczesniej 14 marca badania Doppler, diagnostyka prenatalna, USG genetyczne, dokladne pomiary i badania (mozg, serduszko, przeplyw krwi pepowinowej itp.) - przed tymi badaniami mam chyba najwiecej stresu, ale bedzie dobrze, mosi byc, a co



To tyle jezeli chodzi o wiesci z frontu ciazowego


A teraz uciekam pakowac ostatnie bagaze, wiekszosc juz w aucie, zostala moja walizka - tu dopiero cudowania bedzie...​
 
palinko cześć :-p

gonia no nie wierze! kup9e lat!!! pisz jak Łucja! :-)

marta a lekarzem jesteś czy kim? ;-) no i gdzie się będziecie urlopować? ale wam fajnieeeee!
 
Tak jestem lekarzem, w trakcie specjalizacji.
Wam Kochane życzę milego tygodnia i do sklikania juz z zagranicy :pPP
Razem z M wybraliśmy Dominikanę ( 12 dni )
 
eee marta to super :-D a jaką specjalizacje robisz? kurcze, ja zawsze chciałam iść na medycyne ale koniec końców... błędy młodości :-p wyjazdu zazdroszcze!
 
reklama
Do góry