reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

gonia no nie wierze! kup9e lat!!! pisz jak Łucja!
Łucja to mały zbój:-D. Generalnie jest grzeczna, czasem tylko z niej wychodzi krzykaczu nie do poskromienia, może to ten bunt dwulatka. Troszkę mało mówi, ale mam nadzieję że wkońcu się rozgada:tak:. Jeść nie chce, jedyne czego sie domaga to mleko, co jest dla mnie bardzo dziwne, że taka duża dziewczyna i ciągle mleko chce pić, ale cóż, jak chce niech pije. Jedyne na co nie mogę narzekać to to że (odpukać) nie choruje. A jak tam twoje dzieciaczki?

Razem z M wybraliśmy Dominikanę
oj szczerze zazdroszczę, szczególnie gdy wyjrzę przez okno:sad:
 
reklama
gonia ale fajnie że piszesz :-D tym mlekiem to się nie przejmuj! a nawet się ciesz, bo do 3r.ż to nawet dobrze jak dziecko pije mleko :tak: moja Dominika to ciągła do 4r.ż :-D a moje dzieciaki no cóż tu pisać... Dominika chodzi do przedszkola,więc momentalnie taka dorosła i duża nam się zrobiła :-( a Wojtek gada jak najęty i dalej jest mega żywy i rozwinięty fizycznie hehe :-) musimy się kiedyś spotkac!
 
Dominika chodzi do przedszkola,więc momentalnie taka dorosła i duża nam się zrobiła a Wojtek gada jak najęty i dalej jest mega żywy i rozwinięty fizycznie hehe musimy się kiedyś spotkac!
no to fajnie:-) spojrzałam na fotki i Dominika wydaje mi sie strasznie wysoka (będzie modelka;-)). A ten twój "mały sportowiec" to sypia jeszcze w dzień? Moja już nie chce, no chyba że ma mega kryzys to się zdrzemnie. Co do spotkania to KONIECZNIE!:tak:
 
I tydzien nam zleciali jak z bicza strzelil, nawet nie wiem kiedy...za szybko nam te dni uciekaja, oj stanowczo za szybko...jak sobie pomysle, ze zostal nam jeszcze tylko tydzien, ktory za pewne zleci jeszcze szybciej niz ten to, az zal sie robi...no ale nie ma sie czym smutac...tylko cieszyc ze tak milo urlopik nam mija..
 
uciekam bo myje okna
he he,mam tak samo jak ty. Też zaliczyłam mycie okien w sobotę:tak:. Tylko mam mały problem z moimi oknami, jakolwiek bym ich nie myła i czegokolwiek używała do ich mycia to zawsze takie pomazane wychodzą że szok, jak słońce zaświeci to się patrzeć nie da (chyba jakiś pijany chińczyk je składał). Kupiłam sobię ściągaczkę do szyb i zmuszona jestem do jaj używania mimo że od niej zostają delikatne smugi, ale już to wolę niż te mazy. Może któraś z was zna jakiś czarodziejski sposób na upierdliwe (przepraszam) szyby?
I tydzien nam zleciali jak z bicza strzelil, nawet nie wiem kiedy...za szybko nam te dni uciekaja, oj stanowczo za szybko...jak sobie pomysle, ze zostal nam jeszcze tylko tydzien, ktory za pewne zleci jeszcze szybciej niz ten to, az zal sie robi...no ale nie ma sie czym smutac...tylko cieszyc ze tak milo urlopik nam mija..
zawsze jak jest fajnie to czas za szybko leci. taka tycia prośba, jak będziecie wracać to przywieście proszę ze sobą troszkę ciepełka;-)

Moje małogadatliwe dziecię zazwyczaj jak już coś powie to rzuca jednym wyrazem i człowieku domyślaj się o co chodzi, a dziś przeżyłam szok, siedziała sobie na krześle, coś tam mamrotała, po czym padło zdanie złożone z trzech wyrazów, mianowicie: Bydle ma ogon.:-D. O mały włos z krzesła nie spadłam ze śmiechu jak usłyszałam.
Zmykam. Udanego dnia wam jutro życzę:-)
 
Witam
martta jak urlop? jak się czujesz?
goniaa2 mam ten sam problem z oknami tylko ja wiem w czym tkwi problem, kupiłam badziewny płyn do szyb i od razu jest skutek. Co do małej to można sie pośmiać ale w domu, ja już się boje z moim maluchem gdzieś iść żeby nie palnął jakiejś głupoty.
 
cześć ;-)

ależ mnie tu dawno nie było.... ale to zwalmy na tą wiosne :-p

ula co tam u was?!?!!! jak Wojtula?

a co u pozostałych dziewczyn?! ;-)
 
Witajcie!
Pogodnych, zdrowych i wesołych świąt!!!

wam wszystkim życzę dalmatek584te7.gif
 
reklama
Ale mnie tu dawno nie było :-D a tu nowe babeczki widze

Mika widze ze podobne niezrealizowane marzenie mamy ;-)
 
Do góry