reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

ja rowniez nie mam zadnego z nich ale wszystkie fajnie wygladaja, oprocz tego drugiego bo bym sie bala ze gondola zaraz pierdo... na tym jednym stelazu :p
 
reklama
Martta jak chodziłam do Tylnickiego w ciazy to juz wtedy był straszny cwaniak...lekarzem jest bardzo dobrym,ale na wizytach jest gburowaty, czesto ciezko było go zrozumiec bo cos mruczał pod nosem :-(

Jeśli chodzi o wózek to ja mam tako jumper ale on jest dość ciężki niestety, poza tym bez zastrzeżeń
;-)Do kosmetyczki nie chodzę wiec nie pomogę:-)
 
Moniko:) Ja znam dr Tylnickiego , z dwoch stron. Gburowaty ??? sprawia tylko takie wrażenie. Ale to nie rozmowa na forum. szkoda ze nie mamy swojego kacika, zeby nikt inny nie czytał
 
Obecna :)
Jutro jestem umowiona z dr. Tylnickim, zobaczymy jak będzie i czy male co nieco sie pokarze. Jadę z wynikami . Wyniki rewelacyjne ale niech i doktor sie ucieszy.
Pozdrawiam
 
martta czekamy na relacje z wizyty. Co do lekarza każda z nas ma swoje zdanie i o tym się ciężko dyskutuje.
A jeśli chodzi o wózek to my mieliśmy mało znaną firmę i sprawdził się w sensie że się nie psuł ale za wygodny nie był. za to teraz dajemy go siostrze mojej.
 
Jestem:)) ja też mam Jumpera... ale jeśli bym teraz miała wybierać to chyba bym chciala coś lżejszego;p i zwróciłabym uwage na wagę fotelika....bo ten z kompletu był mega ciężki...
A co w ogóle słychać? jak spędzacie czas w taką pogodę? wychodzicie na spacery z maluszkami czy wolicie nie ryzykować? dzisiaj sie wybrałam na dłuższy spacer i... tak sobie pojeździłam po tej CIAPIE, która sie zrobiła na drodze, ze...spaliłam duuuużo kalorii:p
 
ja codziennie wychodze choć na chwileczke z dziećmi ;-) w sumie to jestem nawet zmuszona wychodzić,bo wstarszaka zaprowadzamy do przedszkola :-p


marta no i co tam w brzuszku u ciebie siedzi?! :-)

o irie cześć! co tam u ciebie? jak stasiu? rośnie? :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny
Doktor powiedział, ze musze sie uzbroic w cierpliwosc. Dziecko nie chce pokazac co ma miedzy nóżkami.
Czy ktoras z was ma psa yorka???
Myslimy z mezem o kupnie , jak znacie kogos kto ma szczenięta to dajcie namiary
Pozdawiam
 
Do góry