reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Okres bez skrzepów???

reklama
Krew z jelita to nic normalnego. Moze byc nowotwor, moze byc choroba crohna, moze byc wrzodziejace zapalenie jelita grubego. Na pewno prosi sie to o szybka diagnostyke. Inhibitory pompy protonowej dzialaja na zoladek, a swieza krew w kale to sygnal, ze dzieje sie cos w jelicie. Problemy jelitowe moga rzutowac na miesiaczke, szczegolnie, jesli toczy sie tam jakis proces zapalny.
 
@paula101095 I na kiedy masz umówione badania obrazowe? Zaraz miną 2 tygodnie od poprzedniej wizyty, więc idź znowu do internisty i powiedz, że Ci nie minęły bóle brzucha i krwawienia z odbytu.

Z miesiączką to nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi, skoro była o czasie - a mogła nie być z powodu biegunki, głodówki i właściwie to już kiedyś Ci się spóźniała. Do tej pory miałaś miesiączki ze skrzepami (podobno to wcale nie najlepiej świadczy o zdrowiu, ale statystycznie jest to normalna miesiączką), teraz była inna. Odpowiadając na Twoje wiodące pytanie: tak, krwawienie z pochwy bez skrzepów w terminie spodziewanej miesiączki to zazwyczaj prawidłowe krwawienie miesięczne.

Czy Twój stres od miesiąca jest związany z obawa, że jesteś w ciąży?
 
@paula101095 I na kiedy masz umówione badania obrazowe? Zaraz miną 2 tygodnie od poprzedniej wizyty, więc idź znowu do internisty i powiedz, że Ci nie minęły bóle brzucha i krwawienia z odbytu.

Z miesiączką to nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi, skoro była o czasie - a mogła nie być z powodu biegunki, głodówki i właściwie to już kiedyś Ci się spóźniała. Do tej pory miałaś miesiączki ze skrzepami (podobno to wcale nie najlepiej świadczy o zdrowiu, ale statystycznie jest to normalna miesiączką), teraz była inna. Odpowiadając na Twoje wiodące pytanie: tak, krwawienie z pochwy bez skrzepów w terminie spodziewanej miesiączki to zazwyczaj prawidłowe krwawienie miesięczne.

Czy Twój stres od miesiąca jest związany z obawa, że jesteś w ciąży?
Z terminami jest u mnie ciężko. Dzwonilam to gastroskopie mam na 21 listopad . Kolonoskopie na 18 grudnia.
Szybciej nie da rady a prywatnie mnie nie stać.
Bóle brzucha mam , głównie po jedzeniu ale też same występują najgorzej w nocy. Dzis malo jadłam więc obyło się bez nospy.
Krwawienie z odbytu miałam 1 września przy podcieraniu byla to świeża krew.
I teraz niedawno jak miałam ten niby okres to poleciało mi krwi ale takiej ciemnej jakby stara.

Z tymi okresami to mi się wyjaśniło bo bylam u ginekologa , spóźniała mi się i skrzepy bo torbiel mi się zrobila, potem pękła sama.
W sierpniu mialam normalny okres.
A teraz nie wiem co to jest. Siedze i boli mnie w macicy nie wiem czy to od tych jelit czy co.
Myślałam że ciąża stad stres. Ale przyszło te krwawienie. W 1 ciąży nie miałam krwawienia tylko plamienie implantacyjne dokładnie z 3 krople jasnej brązowej krwi.

Do tego jestem już po tym niby okresie, a coś mnie boli w macicy , do tego kłujący ból piersi mam nie wiem czemu ale to trwa kilka minut zanika i wraca i tak kilka razy w ciągu dnia.
Obecnie niby 8dc to nie wiem czy to przed owulacja czy co ? Jajnikow wcale nie czuje. Coś nie tak jest.
 
Proszę nie straszyć moją babcia zmarła na nowotwór złośliwy odbytnicy 😔

Predyspozycje genetyczne są odpowiedzialne za 20% nowotworów jelita grubego. Bądź czujna. Nie musisz robić gastro i kolo w swojej miejscowości. Możesz pozwolić po okolicznych szpitalach, czy da się coś szybciej. Nikt nie mówi, ze to na 100% nowotwór, ale tym bardziej musisz uważać i się badać
 
reklama
Ja z Twojego pierwszego posta zrozumiałam, że od 3 tygodni masz biegunki z krwią, a jak znikają, to wtedy masz zaparcia w których widziałaś czarną krew.

Czy Twój stres związany z ciążą już ustąpił, czy nadal wydaje Ci się, że możesz być w ciąży lub że ewentualnie poroniłaś tydzień temu gdy wyleciało Ci coś dziwnego po/podczas krwawienia?
 
Do góry