reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

No pewnie Czarnuszka jedź do szpitala i będziesz miała z głowy badanie, a tak nie dość, że do laboratorium lecieć, to później jszcze do gina, szkoda czasu;-)
Witaj anusia85!
Widzę, że już Czarnuszka napisała całą wyprawkę:tak:
 
reklama
Aaa i weźcie dziewczyny te siateczkowe majteczki,żadne jednorazowe, ani bawełniane, bo położne karzą bez majtek chodzić z samym podkładem, bo krocze ma oddychać;-)
 
No więc.:
dla siebie to koszule ( ja biore 4 koszule i 1 dres zeby maz nie latał w razie co ) kapcie,szlafrok, majtki (ja mam normalne zwykle bawelniane tylko ze troszke wieksze, ale mogą byc też te takie siatkowe typowo poprodowe ) biustonosze do karmienia. No i kosmetyki + szare mydlo albo w kostce albo plynie do podmywania krocza jezeli beda nacinac. i papierowe ręczniki po wycierania krocza po kąpieli zeby nie wycierac ręcznikiem. Plus wiadomo reczniki. Podkłady poporodowe - takie wilkie podpaski kupuje sie je w aptece np bella
Dla dzidzi to ubranek podobno nie trzeba ale ja biore kilka swoich jak dzidzia bedzie ze mna na sali to ja ubiore w moje ( czapeczke pilotke, spioszki 2x kaftanik 2x, seterek 1, lapki niedrapki, skarpetki, ). Kosmetyki dla dzidzi to krem do pupci pampersy, chusteczki nawilzane, spirytus do pępuszka albo piochtanina. Ręczniek to niewiem , bo one jak kapia to wycieraja w pieluszke tetrową. Ja biore i ręcznik i 2 pieluszki tetrowe i jedna flanelową. Biore też oliwke i plyn do kąpieli dla dzidzi. Ja przy 1 porodzie kapalam sama. Ale jak one beda Ci kąpac to niewiem. Ale ja biore mimo wszystko. Kocyk tez biore dla dzidzi, rożek, No a ciuszki na wyjscie to mam przygotowane maz mi przywiezie jak bedziemy wychodzic. Zabierem tez ze sobą mala butelke ( bo przy 1 porodzie jak urodzilam to dwa dni mialam synka przy sobie potem go zabrali na obserwacje bo mial zle wyniki krwi i dostal zoltaczki i polozna powiedziala ze raz na noc mu da mleko te ich bebiko butelkowe ale moj synus sie juz przystosowal do mojego cyca i ciezko mu bylo ssac z tamtej butelki bo ona ma wąski smoczek i sie mnie pytala czy nie mam swojej buteleczki. Wiec teraz biore ) No i smoczek uspokajający tez biore moj 1 synus nie chcial ale drugi moze chciec :) Patyczki kosmetyczne jeszcze hmn...chyba wszystko No i dla siebie jakies jedzonko piciu duuuuuuzo picia gazetki jakies do czytania i dokumenty ,dowod , ubezpieczenie, karte ciązy, wyniki badan.
:-)Dziekuje Ci bardzo sporo tego ale dam rade:-D
 
Dziewczyny, zabierzcie też do szpitala jakiś kubeczek i sztućce. A co do kąpania dzieciaczków - przychodzą 2 pielęgniarki i kąpią, mają jakieś swoje kosmetyki. Ciuszki dla dzidziusiów też są, ale niektóre dosyć podniszczone i jeśli o mnie chodzi, to nie brałam, ale drugiego dnia z małym poprosiłam męża, żeby przyniósł, bo chciałam go przebrać w coś porządniejszego. A co do majtek - najlepsze z siateczki (szukałam w kilku aptekach, dostałam w końcu w aptece na pasażu w Carrefourze).
 
hej Kobietki
urodziłam 12 lutego śliczną córeczkę Lenkę :) poród trwał 2,45h od momentu podłączenia kroplowki wiec chyba nie tak dlugo... Mała wazyla 3380g i 56cm dluga :) i ma czarne włoski, dołki w policzkach i robi cudowne minki :)
narazie nadal jestesmy w szpitalu bo mala ma niska morfologie i miala zołtaczke ale mam nadzieje ze wkrotce wrocimy do domku :)

niestety nie nadrobie teraz tych stron gdzie mnie nie bylo ale mam nadzieje ze wszystko u Was dobrze :)
pozdrawiam serdecznie!!!
 
Hej Dziewczyny, od wczoraj mam wreszcie net i nadrabiam zaległości.
Gratuluję tym rozpakowanym;-) My jeszcze tyjemy:-D
No i nadal czekamy na Lenkę:happy:

Nadal pracuję, a jutro mam kontrolę regionu, więc dziś pracuję potrójnie i nawet na BB reklamę wrzucam - może kogoś zainteresuje:tak:

Sporo młodych mam siedzi w domu, nie pracuje i może chciałaby sobie tak wychowując Maluszki dorobić lub jak ja rozkręcić własny biznes:tak:
Współpracuję ze szwedzką firmą kosmetyczną Oriflame, kończę kwalifikację na Dyrektora Klubu.

Oferuję 30% marży na każdym sprzedanym produkcie, kupowanie na własne potrzeby taniej niż w katalogu, bony o wartości 50zł, kuferek z reklamy za 19,90zł (warty 180zł) i prezent za 50zł :happy:
Zainteresowane Mamy serdecznie zapraszam na moją stronę Oriflame - natural swedish cosmetics

W razie pytań - piszcie lub dzwońcie!!:-)
Pozdrawiam, Elwira
 
reklama
hej Kobietki
urodziłam 12 lutego śliczną córeczkę Lenkę :) poród trwał 2,45h od momentu podłączenia kroplowki wiec chyba nie tak dlugo... Mała wazyla 3380g i 56cm dluga :) i ma czarne włoski, dołki w policzkach i robi cudowne minki :)
narazie nadal jestesmy w szpitalu bo mala ma niska morfologie i miala zołtaczke ale mam nadzieje ze wkrotce wrocimy do domku :)

niestety nie nadrobie teraz tych stron gdzie mnie nie bylo ale mam nadzieje ze wszystko u Was dobrze :)
pozdrawiam serdecznie!!!
Gratulacje!!!! super ze tak sprawnie przeszlas porod:-) zycze wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do domciu:-)
 
Do góry