reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

To widzę że tu większość z was miało badania w szpitalu i nie wiadomo co a ta mi mówi że po badaniu testosteronu będzie wiadomo aha ;/
Ponad 1.5 roku temu trafiłam do jednej Pani ginekolog która stwierdziła Pcos i wysłała do szpitala na badania. Od zawsze miałam nieregularne cykle. No i w szpitalu potwierdzili pcos i IO. Dostastalam Dionelle bo to niby się stosuje w pcos i metformax 500 1x1. Dionelle brałam bo anty a metformax po 1op. koniec. Później ostatawialam anty w kwietniu i nie zabezpieczaliśmy się ale chodziłam na usg z doskoku i nigdy mi nie uchwyciła większego pęcherzyka niz 12. W sierpniu ślub więc już można zacząć się starac [emoji16] więc posiłkowałam się tylko testami owu ale nic nie wyszło (nawet na monitoring nie chodziłam więc nie wiem czy mi rosły, czy pękały). W pazniernika pierwszy raz brałam Clostilbegyt na stymulacja 1x1. No i urosły mi 2x12mm ale się wchłonęły. Nie dostawałam @ więc poszłam na usg (w listopadzie już) a tam jeden nowy pęcherzyk. Tak jakby szła mi druga owulacja bez miesiączki. Oczywiście znowu się wchłonął. W grudniu bralam Clo 2x1 ale mało przytulanek bo to akurat okres świąteczny a my u rodziców... A miałam 16 i 17mm. W styczniu znowu nie brałam Clo bo mój M miał operacje więc bez sensu. I teraz w lutym po dupku dostałam @ wzięłam Clo 2x1 i wczoraj miałam 21 i 22 i endo 9.2. Przyjęłam też zastrzyk na pęknięcie i czekamy [emoji120]
 
reklama
To widzę że tu większość z was miało badania w szpitalu i nie wiadomo co a ta mi mówi że po badaniu testosteronu będzie wiadomo aha ;/
mnie moj ginekolog wysłał na wiele badań,wszystkie badania wyszły w normie,wykluczyły tarczyce,tylko zbyt wysoka prolaktyna wychodzi ciagle i ona jest jedna z przyczyn ,ktora uniemozliwia mi zajscie w ciaze -mam podejrzenie guza przysadki i pod tym katem mam wykonywane dalsze badania
 

Załączniki

  • IMG_20200222_113005.jpg
    IMG_20200222_113005.jpg
    855 KB · Wyświetleń: 72
Tak zrobię, też przez tą aptekę zamawiasz? Tylko muszę Wojtkwi powiedzieć żeby pojechał do tej apteki. Bo my mamy tam taka drogę [emoji23] tak Antek wyglądał jak szliśmy do pediatry
Wcześniej byłam zadowolona z moich testów. Jeden dzień wychodził ewidentny pozytyw później znowu bladziochy i pokrywało się to z okresem więc było ok. A ten cykl może przez chorobę taki dzikiZobacz załącznik 1083795

O mamo, Ty na Jantarowej mieszkasz? Ja na Jantarowa z mała z wózkiem na spacery czasem chodze. Gdzie takie błotko zaliczyliscie.
Tak. Kupowałam w naszej aptece i u nich również


Aczkolwiek wstrzymaj się jeszcze. Coś czuje, ze nie będą Ci potrzebne [emoji16][emoji16]
Aa i tak jak pisalam. Zamawiaj u nich internetowo z odbiorem osobistym za 0 zł. Wtedy jest taniej. ZazwyCaj jak zamówisz rano to po południu masz do odbioru zamówienie, a jak maja ich dużo to trzeba poczkac k jest na drugi dzień
 
O mamo, Ty na Jantarowej mieszkasz? Ja na Jantarowa z mała z wózkiem na spacery czasem chodze. Gdzie takie błotko zaliczyliscie.
Tak. Kupowałam w naszej aptece i u nich również


Aczkolwiek wstrzymaj się jeszcze. Coś czuje, ze nie będą Ci potrzebne [emoji16][emoji16]
Aa i tak jak pisalam. Zamawiaj u nich internetowo z odbiorem osobistym za 0 zł. Wtedy jest taniej. ZazwyCaj jak zamówisz rano to po południu masz do odbioru zamówienie, a jak maja ich dużo to trzeba poczkac k jest na drugi dzień
To jest ta droga obok Twojej apteki [emoji846] tam gdzie tą furtkę zamknęli. Mówię do Tola leć zobacz czy furtka jest otwarta a ten jeb w błoto [emoji23]
IMG_20200210_111123.jpeg
 
reklama
Super!!!! Gratulacje!!!! [emoji173][emoji173][emoji173] Czułam że Ci się udało [emoji7][emoji7][emoji173] Ale się cieszę [emoji4]
 
Do góry