reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Eh dziewczyny niby się cieszę ale też boję, że nic z tego nie bedzie.. byłam w toalecie i jakieś brązowe plamienia mam. Oby to znowu nie była biochemiczna..
 
U mnie dziisja chyba coś się zaczyna dziać. Muli okropnie. WGL od wczoraj wszytsko co mięsne albo śmierdzi bydlem albo wyczuwam w nim jakas chemię. Kupiłam sobie wczoraj hot doga w zajde bo miałam taka ochotę i dramat dwa gryzy i wylądowali w koszu[emoji2356][emoji2356][emoji2368] I dzis okropny ból głowy ciśnienie 85/57 puls 80 i zastanawiam się czy już umieram czy jeszcze nie [emoji2356][emoji2368][emoji23][emoji23]
 
Spokojnie Kochana! Dużo dziewczyn je ma [emoji4] Na październikowych gdzieś z połowy sama plemienia Ale wszytsko jest w porządku, serduszka bija[emoji4] Także spokojnie...
Eh dziewczyny niby się cieszę ale też boję, że nic z tego nie bedzie.. byłam w toalecie i jakieś brązowe plamienia mam. Oby to znowu nie była biochemiczna..
 
Jakie mialas objawy?
Bój jajników od owu, uczucie takiego jakby ciężkiego brzucha, lekkie mdłości i mniejszy apetyt (będziecie sie dziwiły, że tak wcześnie ale tak akurat miałam w każdej ciąży), rano budziłam się z godzinę przed budzikiem tak mi się siku chcialo, silne bóle głowy (jakoś przez dwa dni), mega zimno mi było popołudniami/wieczorami, piersi jakby pełniejsze, brzuch wzdęty że w spodniach ledwo się dopinam i prawie cały czas mam mokro od owulacji. A dziś się obudziłam z zatkanym nosem.
 
Spokojnie Kochana! Dużo dziewczyn je ma [emoji4] Na październikowych gdzieś z połowy sama plemienia Ale wszytsko jest w porządku, serduszka bija[emoji4] Także spokojnie...
W terminie @ często się zdarzają. Trzymam kciuki. Ja tez się denerwuje czy nie zacznę plamić
No niby wiem, że w terminie @ mogą być ale i tak myślę o najgorszym. Ale trudno, co ma być to będzie..
 
Bój jajników od owu, uczucie takiego jakby ciężkiego brzucha, lekkie mdłości i mniejszy apetyt (będziecie sie dziwiły, że tak wcześnie ale tak akurat miałam w każdej ciąży), rano budziłam się z godzinę przed budzikiem tak mi się siku chcialo, silne bóle głowy (jakoś przez dwa dni), mega zimno mi było popołudniami/wieczorami, piersi jakby pełniejsze, brzuch wzdęty że w spodniach ledwo się dopinam i prawie cały czas mam mokro od owulacji. A dziś się obudziłam z zatkanym nosem.

Ja od dwoch dni mam takie bole glowy, ze wysiadam. Ale moj implant powinien dzialac jeszcze przez rok.. a mnie naparzaja jajniki [emoji2370]
 
reklama
Do góry