reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

u nas to samo...odkurzam za chwilę pełno okruszków,bo mała akurat je bułkę,albo wafla:-p,albo posprzątam kredki do pudełka,a Ala podejdzie i patrząc na mnie podniesie pudełko do góry,wysypie wszystkie i sobie pójdzie:wściekła/y:,a jak powiem pozbieraj to słyszę"nie,nie,nie"...albo kuca skubana nad nimi,wyciąga ręce jakby miała je podnieść i nagle tak się nadyma i udaje,że nie może dosięgnąć:baffled::angry:...

emka to pozazdrościć...kurcze nam też by się przydał taki wypad,ale nie przy tych wydatkach które mamy-też auto do opłacenia,OC i przegląd + przerejestrowanie...jedziemy jedynie 3go do znajomych za miasto,mają swój dom i córe młodszą od Ali o 1,5msc wiec zrobimy sobie jakiegoś grilla,dziewczyny się powbawią,zostaniemy na noc i tyle.pod warunkiem,że na wtorkowej wizycie gin nie będzie chciał mnie kłaść do szpitala:-:)no:
 
reklama
Emka zazdraszczam!! mnie sie tez taki wyjazd marzy, gdzie nie musialabym ruszac palcem u nogi nawet :-D a ciuchy hmmmm....cos tam sobie przeciez mozesz kupic...nie musisz od razu w Solarze:-)

Karola kurcze, moze nie bedzie tak zle...a czemu mialby to zrobic? ginek znaczy?
 
gatto,bo od jakiegoś czasu mam silne bóle po współżyciu wiec zaniechaliśmy:baffled:.był to ból porównywalny do tego po porodzie i nie przesadzam teraz...nie mogłam się wysikać przez kilka godzin,ból taki jakby mały napierał główką,ukojenie było wtedy jak siedziałam...tak ok 2h na drugi dzień wszystko ok...dziewczyny na cpp sugerują,że mogę mieć problem ze spojeniem...w dodatq Jaś jest nisko ułożony,co 10min biegam do wc...ale oprócz tych bóli mam też takie w prawej pachwinie.dziś w nocy wzięłam 3 nospy i dopiero odpuściło,aż się popłakałam tak bolało...noga w udzie drętwiała,plecy bolały...wyrostka nie mam od kilku lat wiec to nie to.myślę też że mały sobie upodobał tam to miejsce,ale pewności nie mam.czasem też zakłuje w podbrzuszu.generalnie bedę chciala mieć usg już teraz,a nie w 30tc żeby zobaczyć co się tam dzieje,bo ostatnie miałam w 20tc.
 
karola ja to wszystko raz w tygodniu (część mój m:tak:),ale jak pół dnia muszę spędzić w papierach to potem wolę na rower wyskoczyć zamiast jeździć na szmacie:-D. Tyle,ze jak u nas żaden dzieć nie bałagani to mozemy sobie pozwolić na cotygodniowe sprzątanie;-) Sami buty ściągamy,co się nabrudzi staramy się sprzątnać na bieżąco i tyle
Mam nadzieję,ze jednak na wizycie gin powie,ze wszystko w porządku... &&&&&&&&&&&&&&
czarna widzę,ze masz tak samo jak przed sanatorium - też juz myślałam,ze się sypię ze starości;-)... Teraz samej siebie nie poznaję.Przydałby ci się po prostu porządny odpoczynek i tyle
gatto jeszcze nic nie mów z tym rozmiarem S, ja też juz część ubran spisałam na straty,pooddawałam chudszej siostrze a teraz bez problemu bym się zmieściła.Dobrze,ze nie zdążyłam zrobić większego remanentu,bo teraz bym z gołym tyłkiem została:-) jako że rzeczy zakupione ostatnio są juz za duze. Choć z drugiej strony rzeczy oversize są teraz modne:-D
emka to szalejecie na całego,zazdroszczę:tak: Oczywiscie wyjazdu nie zakłaczonego chrupka;-)

Dziewczynki z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzę Wam spokoju, radości oraz odpoczynku w gronie najbliższych.
Niech te Święta upłyną Wam w miłym wiosennym nastroju pełnym uśmiechów.
 
no proszę na święta to się wszystkie marnotrawne odzywają:-D.no może nie wszystkie,bo zojki,anulki,angel to ja tutaj nie widzę:no:.


ja także życzę wam wesołych świąt,bo dopiero teraz mam czas usiąść na bb:zawstydzona/y:.

emy kiedy to zleciało????? Ali ma już 7msc??????? aż nie samowite.gdyby nie suwaczek to obstawiała bym na jakies 4,5msc:-p
 
karola i co robisz jak ona tych kredek nie zbiera? sama zbierasz?? ja ci podpowiem, bierz po jednej kredce i do kosza wywalaj mówiąc że jak sama nie pozbierała to widocznie jej to nie potrzebne wiec ty to wyrzucisz. gwarantuje ci ze szybko bedzie umiała je dosiegnać. a jak rozsypie to zmiotka do łapki i szufelka i zmiataj razem z nia (nie wazne ze nic nie zmiecie, wazne ze poniesie konsekwencje tego) i mów "widzisz jaka to ciezka praca, az raczki nas bolą. lepiej nie rozsypuj jedzonka bo potem trzeba sprzatac" zakuma pewnie po jakims czasie. jak jej cos spadnie i drze sie DAJ DAJ DAJ to nie dawaj tylko mow "ojej spadło ci, to terez musisz zejsc i sama wziasc, mame bola nogi :-p " oczywiscie mimika twarzy i pokazywanie ze faktycznie cie nogi bola. ps polecam ksiazke jak mowic zeby dzieci nas sluchaly, jak sluchac zeby dzieci do nas mówily. Ala nie mówi ale do roku zacznie, kuma sporo wiec nie daj sie wmanewrowac jej:-p tak jak michal nas urzadził

wesołych swiat dziewczyny, choc juz prawie po swietach:szok:
 
reklama
Hej kochane-nie zdążyłam Wam nawet złożyć życzeń światecznych:zawstydzona/y: Mam nadzieje,ze spędziłyście je w rodzinnej i radosnej atmosferze. Ja dałam się namówić na wcześniejszy przyjazd do mojej mamy i potem tylko się wkur...Nie cierpię jeździć z małą gdzieś na noc.

Czarna masz nr tel do Anulki i Zjolki?Może chociaż eske się do nich napisze czy wszystko jest ok...Martwię się,bo obydwie ostatnio były w kiepskich nastrojach...
Emy tak samo jak Karola myślałam,ze góra 5 miesięcy minęło od narodzin małego:szok: Buziaki dla Was:)))

Dziewczyny u nas nadal jak nie urok to sr...okazało się,ze naprawa auta będzie droższa,bo kolejna część jest w tragicznym stanie...Ufamy i znamy tych mechaników,wiec wiemy,ze to nie jest tradycyjne naciąganie na kase...tylko pilna sprawa i naprawić trzeba.
Ja przed wyjazdem musze zaliczyć dentystę,zeby później nie cierpieć-oczywiście o NFZ nie ma mowy,nagle wszyscy mają już terminy az na pół roku zaklepane,wiec kolejna kasa poleci...Mąż powiedział,ze się zes...ale z wyjazdu nie zrezygnuje.Więc jakoś w maju będziemy zaciskać pasa,w czerwcu akurat obydwa auta do ubezpieczenia...i tak człowiek robi na te wszystkie cholerne raty,kredyty,rachunki...
 
Do góry