reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

emy - Ja jestem z tych łatwowiernych :-p
a weźcie , to już będzie przeleżały ogórek pomarszczony a nie cukinia :-D:-D a raczej zepsute pomidorki cherry , bo ja mam małe :-p:-p
 
reklama
Anastazja ale jak sie napelnia mlekiem to bedziesz miala 2 bomby!! lepiej niech eM sie wtedy nadotyka do woli, bo ponoc to tylko tymczasowe :-D
 
Mówisz? Ale jak będą boleć :-( cycki zarezerwowane są dla Czarka :-p

wiem że każdy na kobietę w ciąży mówi ciężarówka, a Ja mam inne przezwisko - wymyślone przez mojego małżonka - Avatar, mówi że Czarek siedzi w środku i steruje swoim avatarem ( czyli mną ) :-D:-D
 
Teraz to juz cukinie mamy wszystkie hehehhehe

O wypraszam sobie-ja jak ostatnio trochę przytyłam to bimbałki mam wreszcie jak ta lala,sama się napatrzeć nie mogę:-D M się całe lato "burzył",że za duże dekolty noszę, a ja mu na to "chyba oszalałeś,pierwszy raz w życiu mam co pokazywać a ty mi chować każesz???";-) Co prawda mam obecnie całą szufladę za małych "czapek na bliźniaki", ale co tam:-)

anulka ty widzę jak moja mama,tylko jej firanki w głowie,a ja jak juz musiałam poświecić sporo mojego czasu na dopasowanie firanek i zasłon do każdego okna to teraz tylko piorę i wieszam z powrotem.Mama nieraz nabąknie-o zobacz jaka fajna firanka,może sobie zmienisz,a ja "ani mi się śni";-)
karola już zdązyłam doczytać na cpp,&&&&&&&&&&& za mamę
 
Dziewczyny mam w piatek urodziny eMa i chcialam zrobic jakies ciasto, dobre, ale malo pracochlonne, bo ja leniwa jestem...macie cos ciekawego???
 
Mogę podać adres cukierni w Krakowie :-p
A tak na serio, to ciasta które robię to zazwyczaj sernik na zimno :-) a Twój to lubi ciasta? bo mój z ciast to lubi kiełbasę :-D
 
reklama
Do góry