reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
ja pamiętam że KTOŚ... nie powiem kto :-p miał cycki jak cukinie :-D:-D:-D
MAłpa!!!!!buziaki

Kochane na rozstepy najlepsze ponoc bialko .......wiecie nie?tak ludzie gadaja :-D

Anty , hej hej,zumbe zamienilam na ruch na swiezym powietrzu - szybkie marsze, za darmo a i podziwiac firanki w oknach innych lubie;-)
 
Ostatnia edycja:
Ma się rozumieć że nie to kurze białko ;-):-D:-D:-D
Ja też lubię zaglądać innym w okna, i żeby nie tylko firanki pooglądać :-p
Z mojego okna kiedyś oglądałam seks sąsiadów :-p mają w oknach tylko firanki i robili to przy zapalonym świetle, ale najlepszy był komentarz sąsiada - bo akurat był na papierosie z nami na balkonie :confused2: " To już?:eek:" :-D:-D:-D
 
o wypraszam sobie, Ja jeszcze nie mam :-p tak w ogóle to nie rosną mi cycki:crazy::crazy: ale rozstępy już się na nich pojawiły no i gdzie tu sprawiedliwość :eek:

może skóra sie przygotowuje na superszybki wzrost :-)
słońce, ktoś ci powiedział że świat jest sprawiedliwy? biedactwo...;-)

anulka i co niby z tym bialkiem? smarowac? bo mnie zaintrygowałaś
 
No wlasnie wlasnie Anulka co z tym bialkiem robic? :laugh2: moze mi sie na zas przyda ta wiedza:happy:

yy Anastazja sorki:zawstydzona/y: co to bedzie potem? cukinie z rozstepami? a fuj!:laugh2:
 
reklama
Do góry