reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Karola jakbyśmy wylądowały na IP to na pewno bym Ci eska wysłała:tak: Zdrówka dla Alusi :*
U mnie był weekend w biegu. w sobotę byliśmy u notariusz żeby przepisać dzialkę na mnie:tak: więc jestem wlaścicielką 60 arów:-D
A w niedzielę umierałam wimęc nawet nie miałam siły wejść na bb. A dzisiaj od samego rana jazda... Dopiero teraz chwilę odpoczęłam, zjadłam obiad i bawię się z Oliwką:tak: tzn dorwała pilot i sama się bawi a mama patrzy:tak:
 
reklama
Karola , nie przenosimy się tylko piszemy i tu i tam :-) dwa watki przeciez idzie ogarnąć:cool:

Zjola , to fajnie że rozgoniłas "towarzystwo" i zabieg nie będzie konieczny , czy staranka całkiem odpuściłas ? Bo wiesz Kłaczek cały czas jeszcze działa w temacie rodzeństwa dla Karolka :)

Ewelina , "stara gwardia się nie odzywa" już prawie wcale , dobrze że są fajne nowe dziewczyny , to jest z kim popisać. To masz wesoło z Miłkiem :)

Gatto , nowa kanapa albo narożnik to i mnie się marzy ... ale dopiero na nowym lokum :tak:


Ja juz na wieściach napisałam o Milanie , zapraszam :) Emka , prija , kwiatuszek , bett , gatto
 
Ostatnia edycja:
aha no tak...w sumieto trzy..tylko,że wg mnie takie pisanie i tu i tam jest bez sensu...no,bo tak..najpierw poznałyśmy się na cpp-ciąża po poronieniu dla starających sie po stratach,dla już będących w ciąży,ale też dla mam które urodziły...odskocznia żeby pogadać o wszystkim i o niczym tak naprawdę,ale wiadomo,że dziewczyny,które piszą tutaj z cpp będą też pisać o dzieciach itd...słowo odskocznia nie narzuca nam tematów o których możemy pisać wiec piszemy o wszystkim...jak ktoś jest chory to zaczynają sie tematy chorób,jak o dzieciach to temat dzieci,jak o wózkach to wózków,jak o pracy to temat pracy itd..kolejne przenoszenie się troche jest dziwne...w każdym badz razie takie moje zdanie.także ja będę zaglądać i tu i na cpp bo pisanie na innych watkach o tych rzeczach co na odskoczni jest zbędne.zresztą jesli tam zostaną poruszone jakies niewygodne tematy to znowu trzeba bedzie sie przenosić na wątek specjalnie do tego przeznaczony...
 
hej babeczi!
co tu za teksty, że niby watek nam obumiera? Nie róbcie tego...

zanim się wdroże napiszę co u nas.
Od piątku już w domu.
jak pamiętacie,poszliśmy na neurologię po nowy lek. a tam po obejżeniu wyników badan i zebraniu wywiadu ode mnie postanowiono, że odstawiamy luminal.
trwało to kilka dni, niestety nie da się tych leków odstawić z dnia na dzień. zła jestem, bo pielęgniarki z neurologii powieziały mi, że widziały starsze dzieci, które brały mniejsze dawki. mam nadzieję, że nie miały one tak wielkiego wpływu na małego.
zrobiono kontrolne eeg i wypuszczono do domu.... bez leków i bez diagnozy. Ali ma te drgawki co kilka dni, ale nic nie da się zrobić. \Kolejne eeg za ok 1 miesiąc.
Nie potrafię zrozumieć funkcjonowania służby zdrowia w tym kraju.
stwierdziłam, ze poszukam neurologów i gabinetów eeg prywatnie, chociaż w CZD upierali sie, że nie da się robic eeg prywatnie małym dzieciom.. wyobrazcie sobie znalazłam.....
i co???? to ci sami lekarze, którzy pracują w szpitalu

wiec jestesmy 5 tyg. pozniej w punkcie zero

zaczynamy tez rehabilitacje. maly ma lekko wzmozone napiecie i slabe napiecie brzuszka
poza tym ok

pozdrawiamy
 

Załączniki

  • DSCN01377.jpg
    DSCN01377.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 60
hej BABY!!!!!!!!!!
jestem tutaj codziennie(no prawie) ale podobnie jak Zjolka za bardzo nie umie sie wlączyć w Wasze rozmowy bo na inntm etapie wychowywania jestesmy. nie bede przeciez pisac jakie kupki robil moj mlody bo nie pamietam haha.Mamy rowniez swoje problemy ale za kazdym razem kiedy o nich napisalam padalo to samo; wszystko bedzie dobrze, ulozy sie itp i koniec. A ja tez chcialabym moz ejakies rady . To nie zarzut z mojej strony, slowo pisane ma inne znaczenie czasami. Czesto cos pisze ale łapie sie na tym ze wlasciwie sa to teksty ,,co na obiad?,, , jaka pogoda?,, itp.Wiec kasuje to wszystko bo mysle ze jest to bez sensu, uwielbiam was czytac, ogladac malenstwa ale nie moge doradzac masci na zabkowanie jak kompletnie nie pamietam co ja podawalam. Prosze -zrozumcie ze nie jest to zlosliwe co pisze - tak tylko tlumacze swoja nieobecnosc na ,,odskoczni,,.

Ogolnie Wszystkie Was całuje i pozdrawiam . BABOLE!!!!!!!!!!!!!!!!


EMY slicznego masz Syna.
 
helol,

loloboga! widze, ze kazdy czyta, ale nikt nie pisze:wściekła/y::wściekła/y:
Emy nie wiem jak to skomentowac...az sie noz w kieszeni otwiera, ze sie tyle czasu stresowaliscie w szpitaly bez zadnego celu!:no:

Anulka moze jakby zaczal sie temat zarcia, to kupa poszlaby w odstawke...hmmm...a moze nie:eek: tylko by sie nagromadzila:-D:-D Generalnie piszcie nawet o czyms co wam sie glupie wydaje;-)

Karola nie do konca sie z Toba zgodze, owszem czasem musi wpasc jakis temat chorob dzieciecych czy co, ale moze jakims mimochodem, a odskocznie sobie zawsze wyobrazalam jako wlasnie pisanie nie o problemach zycia codziennego, no, ale tak jak pisalas, wszystko sie ze soba miesza. Eeeee cos sie zakalapuckalam :-)

Ja polazilam dzis po sklepach (z mloda bo mi tesciowka nawalila) kupic prezent na urodziny eMa. Alez sie upocilam!!! ale kupilam mu telefona! Ciekawe czy on by taki wyczyn wykonal z glutkiem na karku:-D:-D
 
No proszę -a myślałam,że tylko ja na "partyzanta" zaglądam:-D
Powitać szanowne panie:-)
zjola ależ się cieszę,bardzo czekałam na takie wieści od ciebie
anulka jak tam zumba?Chodzisz jeszcze?Ostatnio u nas na basenie wprowadzili aqua-zumbę i chyba się skuszę.
emy słów brak,czyli jak rozumiem nadal nic nie wiadomo?
karola co z twoją mamą,bo coś mi chyba umknęło...

Pozdrowionka dla całej reszty!!!!!!
 
ja to jak walnę posta to odrazu jest odzew:szok::-D...nie wiem kochane róbcie jak chcecie,jaką tam macie wolę.ja będe na cpp i odskoczni dwa wątki mi wystarczą...

anty moja mama miala udar mózgu...jest już w domu,ale nie czuję się najlepiej...wciąż ma wysokie ciśnienie...ma brać leki,mierzyć sobie ciśnienie...najgorsze jest to,że lekarka powiedziała,że udar może sie powtórzyć i tym razem może juz mieć konsekwencje...wszyscy teraz żyjemy jak na bombie...nie umiem przestać o tym myśleć...z mamą na oddziale leżała kobitka,która jest lekarzem...trafiła tam takk jak mama...bez konsekwencji po udarze,a po 48h miała powtórkę i jest sparaliżowana...a pozatym dzis pisałam co u ciebie słychac tyle,ze na cpp...
anulka pisz co ci na sercu leży...może będziemy umiały doradzić...
emy cieszę się,że jesteście już w domu choć sądzę,że czujesz niedosyt co do całej sytuacji...mały jest niesamowity...

widzicie i na tym wątku piszemy o wszystkim...każda ma tutaj coś do powiedzenia i jeśli ostatnio były poruszane tematy TYLKO o dzieciach to dlatego,że właśnie żadna z kobitek się nie odzywała,nie pisała na temat czegoś innego więc odskocznia zrobiła się dzieciowa...kiedyś np mieliśmy wciąż na tapecie temat zumby,ładnych tyłeczków itd:-D:-D:-D pamięta to któraś jeszcze:-p???? magda26 ty ten temat zaczęłaś.jak treningi? zreszta ty anulka też dupcie ujędrniałaś:-D:-D...obojętnie jaki będzie temat narzucony to jeśli któraś ma coś do napisania to niech pisze,wtrąca się w wątki...tak być powinno...nikomu nigdy nie dogodzi się do końca...jak znowu będziemy gadać o głupotach to któraś z dziewczyn nie będzie chciała się włączyć,bo znowu za wesoło itd...same widzicie
 
reklama
Do góry