reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Dziewczyny, nie uciekajmy z odskoczni bo już nikt tu nie zostanie. Raz na ruski rok coś napiszę. Stanie się to co z wątkiem "wieści od ciężarówek". Pamiętam że na początku dziewczyny pisały tam jak szalone. A teraz? Żadna ciężarówka tam nie piszę. Teraz chyba jedna dziewczyna się odezwała. A tak to cisza. Na cpp są nowe dziewczyny. Żyją swoją ciążą i to jest normalne. Nie raz coś tam napiszę ale odzew zerowy... A tutaj przynajmniej dziewczyny odpiszą, poradzą... Jeśli mamy się przenieść na inny wątek to ok. Ale na nowo powstały bo znowu będzie się ciężko wbić innym dziewczynom do rozmowy.
Co do jedzenia Oliwki. Jeeee:-) dziaisj dostaje już nutra bez glukozy. I pomału zagęszczam kaszkami. Bo w piątek 2 razy jadła kaszkę ryżową i ją zapchało.I przez sobotę i niedzielę nie mogła zrobić kupki... Więc przez weekend jadła samo mleko bez zagęstnika...
A mnie chyba ktoś urzekł! Na prawdę!!!:szok: 2 tygodnie temu w niedziele coś mi wyskoczyło w szyi że nie mogłam wstać z łóżka tak bolało. Tydzień temu wymiotowałam a w tą niedzielę miałam biegunkę! I to tylko 1 dzień i przechodzi...
 
helol babolce jedne!!

Ja pamietam juz tu pisalam monologi, bo nikogo nie bylo:-( to juz nie to samo, co wczesniej, mamuski zajmuja sie kupami, ciezarowek wlasciwie brak (oprocz Anastazji) i jakos tak zeszlo na te dzieciece sprawy;-)
Kwiatuszek zmow "Ojcze nasz" kilka razy to urok przejdzie :tak:
Aniolkowa wielka jestes!!! mnie to sie nic nie chce w wolnym czasie, mam lenia w tylku ze ho ho!! Moze teraz ucz sie jakiegos obcego jezyka...yyyy norweskiego na przyklad:-D:-D podobno w Norwegii maja super socjal i pracy jest po dziurki w nosie...no tylko ten klimat..

My przymierzamy sie do kupna kanapy nowej, bo na ta juz nie moge patrzec:eek: siedziec siedze, bo tylek gdzies musi se odpoczac, ale tez juz sie wycwanil i nie chce w niewygodzie rosnac:laugh2::laugh2: w kazdym razie w kazda sobote jezdzimy i szukamy.
Dzis u nas taka pogoda, ze tylko z pidzamy nie wyskakiwac, a ja jak na zlosc mam duzo rzeczy do zalatwienia...
Buziam was wszystkie i piszcie, piszcie!!
 
No nareszcie po dawnemu ....:-D Jest i zjola , ewelina , a magdalena gdzie i anula ????

Był taki watek dla rozpakowanych mamusiek , ale nie umiem go znależć , LILI Help!!!!
odskocznia musi być odskocznią bo inaczej to zwariujemy na punkcie dzieci , pieluch , kupek , owulacji , starań i nie starań .....

 
Zjola - super, że pozbyłaś się cholerstwa. buziaki dla Ciebie!

AniolkowaMamo - gratuluję zdanego prawka. a w wolnym czasie to może byś odpoczęła?

Ewelina - pozdrowionka!

Kwiatuszku - super, że mała już je. Martuli teraz idą górne jedynki i z jedzeniem marnie, ale za to pije jak szalona. zdrówka dla Ciebie. może to ze zmęczenia i stresu?


ja się mało ostatnio udzielam, ale nie dlatego że nie pasuje mi forma odskoczni ale po prostu trochę czasu brak po powrocie do pracy. moje dni ostatnio są podobne do siebie praca-dziecko-sprzątanie/gotowanie/pranie/prasowanie - sen. czasem uda się znaleźć chwilkę dla siebie ale też nie za dużo.
 
AAAA zjolka, to Ty podpatrujesz cichaczem i nic się nie odzywasz???????:szok::rofl2: no weź staruszko :-p żarcik oczywiście, Ty sie trzymasz lepiej od nas wszystkich razem wziętych - bez obrazy dla innych :-p Motocykl schowany czy jeszcze nie czas?;-) ja swój sprzęcik rowerowy do następnego lata schowałam :confused2:
fajnie widzieć "stare" twarze - cichacze siedzą tak jak Ja :-ptylko Ja mam wytłumaczenie:tak: jestem z natury leniwa :-D:-D aczkolwiek jak jest piękna pogoda jak dziś ( ktoś tu się żalił że pogoda dzisiaj piżamowa, zapraszam do Krk - 20 stopni i piękne słońce mamy :tak: ) to mam power'a na sprzątanie, także odkurzone - przez męża - on nie miał powera ale musiał:-D, podłogi pozmywane :-) no i myślę co by tu jeszcze zrobić :cool:
Jeszcze aniunia gdzieś się zagubiła, mam tylko nadzieję ze nie dajesz się siostrom:-)
 
witajcie.

my juz po wizycie u pediatry...te krostki to efekt grzybiczny związany z antybiotykiem.mamy maść i syrop powinno przejść.trzonowe zęby idą jak szalone i tak wysokie temperatury od tego.oczywiście standardowo infekcja w moczu,ale niewielka...w czwartek kontrola.

kwiatuszku
juz sie was martwiłam czy czasem gdzies na IP nie wylądowałyście,bo sie nie odzywałaś...
gatto nowa kanapa powiadasz??? nam tez by sie przydała,bo nasza juz tak skrzypi,że szok,ale narazie w pierwszej kolejności nowa pralka.mąż obiecał mi na gwiazdkę razem z nowym telefonem i teraz będę czekać jak małe dziecko na święta:-D:-D.
zjola witaj kochana.cieszę się,ze obejdzie się bez zabiegu.
bett to ty jak izw pracująca mama...tez miałam takową być,ale nie wyszło...


no to co kochane przenosimy się na ten wątek wieści od rozpoakowanych ciężarówek???? musimy coś ustalić zeby sie później nie szukać...
 
Czarna, przydałaby się jeszcze Danula, Marta, Wiolka, Sówka...ależ to były czasy ;)


Babolki, tak czytam o tych Waszych pociechach i przypominam sobie, kiedy ja przez to przechodziłam :D Mój młody ma prawie 2,5 roku :szok: A ja nadal go widzę, jako tego maciupkiego (no może z tym maciupkim to mnie poniosło...kloc 4020g) brzdąca, który budzi się tylko na jedzonko co 3h i którego nie słychać w domu, bo cały czas spokojnie śpi :)
Teraz to dopiero wiem, że mam dziecia w domu! Miłek to straaasznie ruchliwe dziecko. Na dodatek szalenie wygadane! Jesteśmy na etapie: "po co? na co? dlaczego? co to? jak się nazywa....". Na szczęście potrafi zająć się sobą, więc zawsze ta "chwila spokoju" się znajdzie :p
Ale tęsknię do tych pierwszych chwil...do tej bliskości, bo teraz weź przytul bambaryłę! Będzie się szarpał i gdzież tam "mamo idź stąd" :D Ech... :)
Pozdrawiam.
 
reklama
Anastazja u nas bylo brzydko tylko, ze przeszlo ;-) teraz juz wylazlo sloneczko w sam raz na super spacer :tak: znaczy juz wyszlo ok 10 to slonce hihi, wiec z pidzamy trzeba bylo wyskakiwac:tak:

Mnie sie dzis plany zmienily, bo mialam jechac na miasto, ale tesciowa nawalila i nie przyjdzie, wiec umowilam sie z kolezanka na kawke :tak:;-)
 
Do góry