reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

prija tak może być taka kupka jak opisujesz.
emka kochana nie zabieraj teraz małej do żadnej przychodni...wirusy w powietrzu,pójdziesz ze zdrowym dzieckiem,wrócisz z chorym.jak masz jakieś wątpliwości to zamów domową wizytę.co do twoich obaw to może ona sobie tak charczy,bo ma za dużo śliny??? ślini ci się wogóle bardzo? bo u nas jak Ala ząbkuje-czyli wciąż...to też tak chrypi.najpierw myślałam,że to coś w nosie,ale jak jej czyszcze to nic nie ma,więc wiem,ze to nadmiar śliny,nie nadąża jej przełykać i z tąd taki odgłos.co do zmiany lekarza...my w ciągu 2msc 3 razy zmieniliśmy...i nie załuje,bo mamy zaufanego pediatre.nie patrz na to co wolno,a co nie tylko kieruj się dobrem małej.komu zaufasz jak nie lekarzowi? dobry specjalista to podstawa.


a u nas kolejna noc tragiczna...wprawdzie mała juz nie miala az takiej wysokiej temp tylko stan podgorączkowy,ale wyżynające się trzy czwórki to dla nas zdecydowanie za dużo...z jedzeniem ciut tylko lepiej.szału nie ma...ale juz zaczęła jeść desery i troche obiadek wiec to już coś...jutro na 10tą mamy wizytę u naszej pediatry z wynikami moczu...ehh...ciekawe czy slusznie dostaje antybiotyk...

kwiatuszku jak u was? widzisz tobie doradzałam,a sama teraz mam pod górkę:eek::no:...
emy jak wasza sytuacja? co mówią lekarze?
angel jak się czujesz?
 
reklama
dziewczyny mam problem może któraś bedzie umiala mi pomóc...mianowice Ali na buzi tylko z jednej strony pojawiły się takie jakby pryszcze,czerwone,z chyba ropką w środku...ale to nie wszystko...na czubku języczka też ma coś takiego...co to może być i od czego???? chyba na zawał zejdę przez to...

tak to wygląda:

Zobacz załącznik 589147 dodam,że jest na antybiotyku czy to może mieć związek???? niby jak pryszcze,ale...
 
Ostatnia edycja:
karola kto wie czy to właśnie nie jakieś dziadostwo od antybiotyku...Bidulka Ala:(Cholerka co to się dzieje,poczatek jesieni,same infekcje,katarki,do tego Ty i Kwiatuszek walczycie z alergią,niejadkami...
Ja jutro rano jade z małą na badania,takie podstawowe,mocz,morfologia,kału niestety nie zbadam bo wyczytałam,ze wynik może być sfałszowany jeśli podaje się dziecku wit.c,że lepiej ją odstawic na kilka dni,a ja właśnie dzisiaj jej podałam...ech...No i przy okazji rozejrze się w tej nowej przychodni,popytam o przeniesienie.

Do dziewczyn ,które zniknęły z odskoczni: przez nas uciekłyście?Przez tematy o dzieciach?Piszcie szczerze...Tak jakoś wyszło,na cpp juz prawie nikogo nie ma ze starych bywalczyń...z kim i gdzie mamy pisac?Może jakaś podpowiedź to przeniesiemy się z priją,bo póki co to chyba najwięcej tutaj drukujemy ostatnio...
 
Cześć Emcia :)

Po części trudno zaprzeczyć, że ja w Wami wspólnego tematu nie mam, ale prawda taka, że to forum dla starających się i dla mam a ja już dziecka mieć nie będę. Raczej muszę znaleźć forum dla motocyklistek, ha ha. Piszcie sobie babeczki, mnie to nie przeszkadza.
Z dobrych wiadomości donoszę, że moja cysta i mięśniak zniknęły a więc akupunktura dała radę :tak:. A już miałam skierowanie na zabieg :-D

Pozdrowionka
 
No Gatto - gdzie ta gadka o pirdołach, ech. Te głupawki, że padałam przed monitorem ze śmiechu. No ale jak pisałam ja tu nie pasuję, więc cicho siedzę.
 
Zjola powiem szczerze, ze tez sie nie odnajduje, bo dziewczyny ciezkie tematy zapodaly :zawstydzona/y: a jakos wchodzac na odskocznie wlasnie fajnie by bylo od tych rzeczy sobie odpoczac (no przynajmniej ja) i pogadac o dupie Maryny ;-)

Tak sie zastanawiam, gdzie ci sie wkluwali zeby dziada zlikwidowac? :-p
 
Kuźwa a jak mają by c głupawki jak wpadacie pipki raz na miesiąc?Ostatnio udało mi się troszkę z Gatto wrócić do starych czasów,ale tak to cisza tutaj na maksa.Jakoś tak wyszło,ze z priją pociągnęłyśmy temat dzieci,od słowa do słowa i poszło...Czarna coś wspominała o jakimś wątku gdzie mogłybyśmy sobie pisac akurat na te tematy,które innych drażnią,musze się rozejrzec. A Wy wracajcie i bawmy się tutaj jak za starych czasów:)))))))))))))))))) I nastepnym razem prosto z mostu piszcie co nie gra,nie będzie zamieszania.
Zjolka Ty cholerko-na akupunkturze byłaś?Pomogło:)Super:)Ja też kiedyś spróbowałam:)Cieszę się,że zdrówko dopisuje:)
 
reklama
Dobry wieczór,
Musze przyznac,ze mimo,ze mam male dziecko tez mi trudno sie wkrecic w temat:) Nie chce udzielac nikomu rad ani komentowac takich czy innych metod,bo to zawsze moze byc zle zrozumiane wiec po co?dlatego tez malo pisze,prawie wcale,bo nie wiem co...
Fajnie,ze dziewczyny sie wzajemnie wspieraja,dziela sie problemami dnia codziennego,to wazne,zeby miec gdzie sie wygadac i nikt nikomu nie ma za zle.I nie przenoscie sie na inny watek,bo te tez zemrze:)
A z innej beczki to:
Zdalam egzamin na prawo jazdy!!!Wzielam sie w koncu za ten temat:) Uczylam sie w czasie, gdy dziecko spalo,w czasie drzemek,nocami:) A teraz za bardzo nie mam co ze soba robic w moim szczuplym wolnym czasie:)
Musze sobie znowu jakis cel wyznaczyc.
Zjola fajnie,ze piszesz i dobrze,ze wszystko sie samo ulozylo_Ola placze...
 
Do góry