reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
justa nie zapomnij, że ja tez schudłam sporo.. a nwet więcej od Ciebie:p
i nie mówię tu o ciąży....

bo kiedyś bez ciąży ważyłam 71kg, a teraz 51, znaczy no już 53, ale to przez mięsnie mam teraz więcej kg mimo ubytku w obwodach:)
więc naprawde muszę się pilnować, zeby nie zapuścić się znów.... a wolę chodzić objedzona i nie tyć niż się ogtaniczać..:)

wiem, że samych jajek nie jecie, ale na pewno więcej niż wcześniej, dlatego tak jak mówiłam, dałam tylko propozycje, no ale widzę, że moja dobra wola została błędnie odebrana;)


MH wiesz, że olej kokosowy przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu?
ja jak mam ochote na czekolade to kupuje czekoladki lodowe z Aldika, w takim rożku, one mają na 1 miejscu w skladzie olej kokosowy, a nie inne tłuszcze albo jeszcze lepiej cukier, który jest na 1 miejscu w każdej czekoladzie:)
POLECAM sa pyyyszne!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie,

ja powoli wracam do siebie po weekendowym szaleństwie jedzeniowym:-D

luna -jak zdrówko??

Justa - fajnie z tym karnetem:-)

iwcik - to twarda byłaś w weekend:-D nie to co ja:-D:-D

anaconda - ja właśnie jestem w trakcie @ i waga wyższa i jeszcze grzechy w weekend :no:

Co do dyskusji na temat diety myślę, ze każdy powinien wybrać taka jaka mu najbardziej pasuje:tak:
 
hej laski a tam kłucicie sie nie wiadomo o co ooooooooooojajka:-D:-D:-D:-D

kto chce to se duka kto nie chce to nie:tak::tak::tak: i nie ma co kazda dieta ma swoich zwolenników i przeciwników wiec to normalne i nie ma sie co sprzeczać:tak::tak::tak:

Ja dzisiaj zaczynam znów proteinki no i na snaidanie wypilam jogurt z piernikiem heeeeeee :-D:-D:-D:-Deleganckie sniadanie co:-D:-D:-D:-D:-D
obiad pewnie ryba nieszczesna jakos nie przepadam za rybami ale jakos idzie to nawet:-D:-D:-D a na kolacje to pewnie owsianka bo trzeba otreby wsunąć choc moze sie zmieni bo wlasnie wyciagłam z piekarnika buleczki swieżutkie wiec moze kanapeczki z zielona herbatka:-):-):-):-)
 
Iwcik mi też te ryby wcale nie podchodzą, nigdy za nimi nie przepadałam, jedynie za filetami pangi ale ileż można. Za to robię sobie deserki z serkiem ile wlezie :-D:-D:-D
 
e tam Iwcik :-p
Toż to tylko wymiana zdań dotycząca różnicy pomiędzy jajami wiejskimi a miejskimi.:-D
Dobrze, że nie musimy liczyć kalorii.:-D
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Jesli mozna dolaczam do Was ,ale nie jako Dunkan ;-)

Ja zaczelam stosowa diete ,no moze nie diete a zmienilam swoj jadlospis...koniec z kotletami panierowanymi,nie jadam bialego pieczywa,koniec z nachos zapienanymi z serem,duzo warzyw,owoce...slodyczy praktycznie zero... jem duzo tryb i owocow morza-uwielbiam...cukier zastapilam sokiem z agawy.. No i wiecie-normalnie przytylam 5 kg. :-D i zaczelam miewac problemy z taoleta... no wiec zaczelam activie na ta przypadlosc zajadac... niezbyt pomaga...wiec teraz jakies drastyczniejsze srodki beda :-D

Ja ogolnie zwracam uwage na spozywane tluscze... staram sie nie przekraczac 30gram.na dzien... moj tesc w ciagu roku zrzucil 40kg :) ale on dodatkowo cwiczy codziennie 45 min.na rowerku.,..z grubasa zrobil sie umiesnionym facetem-no szok..a. ja tu 5 kilo zwalczyc nie moge!!!!! fakt faktem rzucilam od 1-go paierosy i chce mi sie wiecej jesc-wrecz powiem ciagle mysle tylko o zarciu i o tym jaka jestem gruba :-D no i w takich chwilach lapie za jablka,pomarancze,fasole w pusczce..cos niskokalorycznego...
rowerek zakupilam tez...jezdze ale nie codziennie...
Moze w grupie jednak bedzie mi latwiej ...i jakos puszcza diabelne kilogramy :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
55 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry