reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny, wszyscy jeszcze spią więc zdążyła poczytac i tutaj
Iwcik 7kilogramów to ładny wynik, nie bądź zachłanna:-D:-D:-D

no a dzisiaj zgrzeszyłam na samych P i zjadłam 4 ciastka z ciasta francuskiego z budyniem i ananasem :szok::szok::-p:-p
słodyczy mi nie brak, jedynie chlebka...


Czy oglądałyście może dzisiejszy program na tvn " Między kuchnią a salonem".
Było o dość popularnej diecie - diecie dr. Dukana. :-D
Znany dietetyk , który na tvn style prowadzi program kulinarny z prowadzącą program " Między kuchnia a salonem" ( nie pamiętam imion i nazwisk pań) , tak wyminusowała dietę Dukana, że siedziałam z rozciapierzoną buzią i tylko mrugałam oczami.:-D jakie ona bzdury gada.
Z tłumu wyszła młoda dziewczyna ( czyt. w naszym wieku ;-):-D) , która schudła na tej diecie 30 kg. i zaczęła podważać wypowiedzi pani dietetyk, że woli dietę Dukana niż wcześniejszy styl jedzenia.... Że owszem , są osoby którym dieta nie służy , bo nagle nerki im przestają dobrze funkcjonować, ale należy pamiętać o tym , by dużo płynów, wody pić!
no własnie Piciu mówił, ze leciało, ale sam nie zdążył obejrzec tez. I dobrze, bo jakby sie nasłuchał tego babska to już w ogóle zakazał by mi isę diecić. W paskach dziurki dorabiam, dobrze, ze mam ich dużó, to nei we wszystkich muszę, bo dużó od tesciowej, a ta chuda jak patyk, hihi.

dla tych co nie widziały wczoraj a chciałyby zobaczyc
Dieta Dukana - Aktualności - Między kuchnią a salonem
dzięi, obejrze póki śpi



Ewcia tak jak pisze gosiagro wszystkie 3 książki dostępne są w wersji pdf. :tak:Jednak warto przeczytać przed przystąpieniem do diety.:tak:
oj tak, warto poczytać.
Ja w ogóle lubię wiedzięc co po co i dlaczego.
nie ważne czy to instrukcja obsługi maszyny, której używam, czy diety-muszę wiedziec jak to dziął, hehehehe



EDIT:
na diecie zabronione są ćwiczenia? nie dla każdego?
No ludzie,nie istnieje absolutnie nic na tym swiecie, co byłoby idealne dla wszystich! a z tego co wyczytałam w książce, Dukan nakazuje 20 min dziennie marszu + cwiczenia.
Najlepiej i najwygodniej jest wszytsko zakwestionować, wyciągnąc tylko minusy( z reszta nieudolnie w wykonaniu tej pani ) jesli ma sie takie nastawienie a nie inne. Trzeba było najpierw ksiązki rzeczytać, zeby się przygotowac do wypowiedzi droga pani dietetyk.
Uważam też za obraźliwe stwierdzenie ze włosy, paznokcie wyglądają ok, ale mózg Joasi jest taki biedny i wymęczony. Jak dla mnei ta dziewczyna jaśniej się wypowiadała niż zdrowo odżywiona ( podejrzewam) pani dietetyk.
 
Ostatnia edycja:
witam się poweekendowo,

byliśmy u rodziców i grzeszków było co niemiara:szok::szok: zjadłam i wypiłam chyba wszystko co niedozwolone:laugh2::laugh2: jutro wracam na właściwy tor:tak:

Ewcia i jak tam lektura?;-);-)
 
a ja tylko skopiuję co napisałam na mamuśkach, bo mi się dwa razy pisac nie chce, hehe.



A ja taka chora, wczoraj to dreszcze, osłabienie, ledwo żywa normalnie, zadzwoniła tesciowa, ze zaprasza nas na obiad, no ale mała i ja chore to Piciu odmówił, no to ta mówi, ze przyniesie. No i na Dukanie ale zgrzeszyłam, zjadłam wołowinkę w sosiku z chlebkiem Dukanowskim, hehe. No ziemniaczki już sobie podarowałam, ale raz, ze słaba, głodna, a dwa nie chciałam jej przykrości robić. Na pieszo zapindalała z tymi garami.


No i w pierwszym tyg schudłam 2kg. Ciekawa jestem, czy mi waga jutro reano to wybaczy, hehe
 
Hej.

luna teściową masz złotą.:-D

gosiagro , Ewcia , malinuś, anakonda, Aleksia co tam u was babeczki?


No kobitki, pora ruszyć zadek, zebrać się w sobie i ruszyć do boju!

Od dziś wracam na II F, dość leniuchowania.
Ł. dostał karnet na basen z pracy dla naszej całej rodzinki, trzeba się jakoś pokazać.:-p Zwłaszcza, że lato tuż tuż.:-D

Ktoś dziś zaczyna? ;-)
 
Noooo prosze widzę,że tu odchudzanie pełną parą!

no to dziewczyny ja Wam dołoże swój przepis na omlet z twarożkiem(Nie Dukanowy, ale z tego co wyczytałam, to może być na Dukanie:)
aaaa i polecam i ejeśc całych jajek, bo żóltka mają dużo kalorii...

1 cale jajko 2 białka
2 łyżki mleka
2 łyżki otrębów lub płatków owsianych
szczypta soli

nadzienie
100g twarogu
2 łyżki mleka
duuuużo cynamonu(żeby był słodszy-ja dodaje jeszcze łyzke cukru-Wy możecie słodzik;):)
wszystko razem ładnie mieszamy, smażymy piknie na patelni-ja zawsze troszkę sobie wysmaruję patelnię maselkiem/ale me być bez (ja zawsze przykrywam, wtedy ładnie się góra też ścina) jak już mam ściętą górę na połowe nakładam twarożek/przykrywam drugą połową i jeszcze chwilkę podsmażam, żeby twarożek był gorrrrrrący:)

to ostatnio moje ulubione danie hehehehehehe


dziewczyny trrzymam za Was kciuki!
Nie powiem, kilka przepisów Dukanowych w sumie mogę w mojej 'diecie' wykorzystać...

moja dieta polega na jedzeniu większej ilości białka od węgli i tłuszczy, ale nie mogę ich całkiem wyeliminować... bo dla wzrostu mięsni wszystko muszę jeść:tak: poza tym jakbym schudła na Dukanie to już wogóle by mnie nie było:-D


Ps.Na pewno wypróbuję przepis na sałatkę z tuńczykiem- brzmi wyśmiecie:))))
 
ale kalorie też głównie są w żółtku spr sobie w tabeli kalorii... bialko ma 49/100g a żółtko coś kolo 300-400 nie pamiętam dokładnie....

o zdrowiu to nie wspominam, bo Dieta Dukana też nie jest zdrowa....
 
Żóltko ma duzo tłuszczu :tak: wiec taki omlet z większa ilościa białek niz żózłtek będzie mniej kaloryczny :tak:
 
reklama
Oj medeuska, chyba coś pokręciłaś.;-)
Lepsza dieta Dukana i walka z tłuszczem , niż poprzednie obżarstwo i tusza.;-) Nie wie ten nic o Dukanie , kto popadł w monotonię będąc na diecie lub ( i) książki nie przeczytał.:-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
55 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry