reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam dziewczynki.
Wiem ,że się zdziwicie ,ale dołączam do Waszej grupy.;-):-):-)
Kilka miesięcy temu testowałam tą dietę i dla mnie wybitnie nie służyła :no: ,za to mojemu mężowi jak najbardziej tak.:tak:
Wtedy jeszcze testowałam Protal z forum smaczny.pl ,bo wówczas Justa się jeszcze nie odchudzała.:-D:-D:-D
Dziś z okazji urodzin męża postanowił zrobić sobie prezent za moją namową i od 1 marca ruszamy z Dukanem na dobre.
Na początek D .chce zrzucić 20 kg ,a potem się zobaczy. ;-);-);-);-)
Justa proszę linka do książek na pdf i adres do bloga ;-);-)
pozdrawiam.
 
A to Ci niespodzianka. :-D:-D:-D
Czyżby mąż oglądał powyższy filmik i to go zmotywowało? :-)
Wysyłam PW.


ViKamciaG a jak idzie nakłanianie Twojego małżonka?
 
na moim październikowym wątku dziewczyny też po 20-30kg schdudły, ale z tego co widziałam, to u nich trochę inne zasady panują na tej diecie:D dziewczyny apetyt na słodycze zaspokajają coca colą i bakusiami :D

a co do filmiku z MKS.. to gość mnie powalił.. "przecież jest białko, więc mięśnie się nie tracą....." szkoda tylko, że nie jest na tyle zorientowany, że mięsnie z samego białka się nie skladają, bo tak samo z węglowodanow i tłuszczy.. no ale to już inna bajka...

ja nie jestem przeciw diecie, ale nie lubie, jak np na temat mięśni wypowiada się gość, który wogóle nie ma na ten temat pojęcia. Nie mówiąc o tym, że nie odpowiedział na zadane wcześniej pytanie :D

a Facet który schudł 85kg! szok-to dopiero motywacja dla wielkich grubasów :)))
 
Helloo :)
No wreszcie cos ruszylo z moja waga!!! :-) juz myslalam ze nigdy nie drgnie... dzis na sniadanko czarny chlebek bez masla z lososiem i odrobina chrzanu...a na obiad zjadlam sajgonki -takie mini... na kolacje jablka beda ;))) jesli dzis do tesciow nie wyjade...a przez weekend diabli wezma moja diete bo dwie imprezy urodzinowe-tescia i szwagra... buuuu

Mduska z ciebie tez niezla laska :) ciekawa jestem jak w calosci wygladasz :) fajna ta fotka-jakas sesyjke mialas?

Wy widze dziewczyny na tej dietce to same dobrocie zajadacie-ja sobie pozwalam czasami na budke czekolady...chociaz wczesniej zanim mi sie przytylo potrafilam sobie pozwolic nawet na dwie czekolady cale i nic nie przybralam-coz chyba sarosc mnie dopada :-D
 
hej laski

ja mega zmeczona nawet na jedzenie nie miałam za bardzo czasu lenka chora i masakra wymiotuje na kazdym kroku :-:)-:)-( takze dziisiaj moj dukan to szybkie cos z lodowki jogórt na sniadanie obiad owsianka kolacja bulka dukanowska znutelka dukanowska:-:)-(i to tak na szybko
waga u mnie stoi w miejscu ale to chyba skutki ze powinnam na dniach miesiaczke dostac wiec sie nie zrazam i czekam cierpliwie na kolejny minus z wagi:tak::tak::tak:
 
hej
od poniedzialku i ja postanawiam dołączyc do rzeszy dukanowskich mam:)

Justa-moge prosic o linka do Twojego bloga:):)

musze jakies przepisy na jedzonko ogarnac a mam malo czasu na kompa...i potrzebuje jakiegos gotowca:)
 
Patrycja bawilam się kiedyś w fotomodeling amatorsko.. w sumie to chyba chcę do tego wrócić..;) zobacze jak z moją mobilizacją i czasem będzie na wiosnę;)

kyrcze to Ty masz głodówkę dziś:D ja nawet nie bede wymieniać co dzisiaj pochłonęłam:D
ale widze coraz fajniejszy brzuch... to że bardziej płaski to swoją droga, ale te miesnie.. ahhh!

Iwcik bidulko... wymioty.. ah dla mnie katorga! moze 7 razy w życiu wymiotowałam i źle wspominam..
 
reklama
hej
zakupy juz poczynione lodówka pełna serków i innych pyszności w wersji light....:)...od poniedzialku zaczynam bo jutro starsze dziecie ma urodzinki i co sie bede katowac widokiem totru..:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
55 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry