reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czy oglądałyście może dzisiejszy program na tvn " Między kuchnią a salonem".
Było o dość popularnej diecie - diecie dr. Dukana. :-D
Znany dietetyk , który na tvn style prowadzi program kulinarny z prowadzącą program " Między kuchnia a salonem" ( nie pamiętam imion i nazwisk pań) , tak wyminusowała dietę Dukana, że siedziałam z rozciapierzoną buzią i tylko mrugałam oczami.:-D jakie ona bzdury gada.
Z tłumu wyszła młoda dziewczyna ( czyt. w naszym wieku ;-):-D) , która schudła na tej diecie 30 kg. i zaczęła podważać wypowiedzi pani dietetyk, że woli dietę Dukana niż wcześniejszy styl jedzenia.... Że owszem , są osoby którym dieta nie służy , bo nagle nerki im przestają dobrze funkcjonować, ale należy pamiętać o tym , by dużo płynów, wody pić!


Tak a propos . Dziejsza moja waga 58,1 kg.:tak::-D:-D:-D:-D:rofl2:
Kocham warzywka!


gosiagro no trudno się mówi, i żyje się dalej! ;-) Po weekendzie wróć na właściwy tor.:tak:;-)
Ewcia81 a książkę czytałaś? :sorry: To podstawa rozpoczęcia diety. :tak: W necie owszem dużo info, ale lepiej wiedzieć samemu, być pewnym co można, a czego nie można.:tak:
Blog odwiedzam :tak:;-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justa tez to widziałam a ta dziewczyna co schudła 30 kg to koleżanka mojej koleżanki z BB:-) i od niej wiedziałam, ze dziś ten temat będzie
Tez po tym co powiedziała ta dietetyk przecierałam oczy ze zdziwienia, z drugiej strony nie spotkasz pewnie dietetyka który zaleci jakąkolwiek dietę eliminacyjna, oni mówią tylko o zrównoważonych

Ładna waga:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Ja też oglądałam ten program :tak::tak::tak: no i fakt dietę skrytykowała ale sama recepty nie dała na pozbycie się zbędnych kg :crazy::crazy::crazy:
Ja też dzisiaj zgrzeszyłam - zjadłam dwie delicje i pół porcji brokuła na masełku i z tartą bułką :-:)-:)-( a potem się dziwie że waga w miejscu stoi prawda :sorry::sorry::-D:-D
 
gosiagro koleżanka bardzo ładnie ripostowała pani dietetyczce.:tak::-D
Zapędziła ją w kozi róg.Jedyną odpowiedzią było: "bo pani jest młoda,to pani dieta służyła" . :-D:-D:-D

anakonda no właśnie... Tylu mamy w PL dietetyków, czemu nie zbiorą się do kupy i nie wymyślą jednej uniwersalnej diety? :-D:rofl2:
 
hej wam

Justa nie czytałam i raczej nie bede chyba....bo zanim zamowie i wogole...zaczynam od pon i tyle..
gosiagro chetnie popatrze na program..

Zmykam milego dnia

musze na miastoo leciec do babci i wogole...
 
hej wam

Justa nie czytałam i raczej nie bede chyba....bo zanim zamowie i wogole...zaczynam od pon i tyle..
gosiagro chetnie popatrze na program..

Zmykam milego dnia

musze na miastoo leciec do babci i wogole...

mam w pdf, mogę ci przesłać, jakby co napisz mi adres mailowy
 
Ewcia tak jak pisze gosiagro wszystkie 3 książki dostępne są w wersji pdf. :tak:Jednak warto przeczytać przed przystąpieniem do diety.:tak:
 
hej wam

Ja juz z miasta wrocilam,,pale w piecyku bo zimnica,,brrr
Obiadek przygotowany zaraz wstawie...

Ewcia tak jak pisze gosiagro wszystkie 3 książki dostępne są w wersji pdf. :tak:Jednak warto przeczytać przed przystąpieniem do diety.:tak:

ooo to jasne,ze chce....
gosiagro .moj mail ewaszada@o2.pl z gory dziekuje


A ja dzisiaj kupila babce Pani domu,,a tam o diecie dukana,,no to jej zabralam heee
 
reklama
ooo to jasne,ze chce....
gosiagro .moj mail ewaszada@o2.pl z gory dziekuje

wysłałam ci " Nie potrafię schudnąć" oraz "350 przepisów", "Metoda doktora Dukana" oraz "Przepisy specjalnie dla Polaków" są wielkie, ale możesz ściągnąć z sieci
przeklej.pl - dr pierre dukan metoda doktora dukana .pdf. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl
Pierre Dukan Jaroslaw Urbaniak Nie potrafie schudnac Przepisy specjalnie dla Polakow.pdf - ricciotto - Chomikuj.pl
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
55 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry