reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Iwcik ogromne gratulacje :tak::tak::tak:
Ja też nadal sobie dukam :-D:-D podczytuję przepisy od naszej Justysi i jeszcze taki jeden blog z przepisami mi się spodobał :tak::tak::tak:
A wagowo to u mnie jakoś mozolnie idzie, najpierw miałam 2 tyg totalnego zastoju, waga cały czas stała w miejscu ale chyba wiem czemu bo zamiast zwykłej wody piłam tą smakową a tam cukier jest no a teraz spadło 0,8kg tylko że u mnie to cały czas waga jest w normie to chyba dlatego tak wolno idzie, no i nadal jestem na 3/3 :tak::tak::tak: no a dzisiaj zgrzeszyłam na samych P i zjadłam 4 ciastka z ciasta francuskiego z budyniem i ananasem :szok::szok::-p:-p
Wszystkim dukającym powodzenia życzę, ja codziennie was podczytuje ale że zbytnio czym się chwalić nie mam to się nie odzywam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
gosiagro zostałam kochanką Dukana dokładnie 20 września 2010 r. :-D Ciągnąc 5 dni uderzeniówki ubyło mnie 2,7 kg.:tak:

to ty stara Dukanowa wyjadaczka:-D:-D;-);-)

eksperymentu tez schudlam 3 kg :-):-):-) wsumie od 8 stycznia schudłam 7kg to chyba dobry wynik:-):-):-)
druga faze ustawiłam 5/5:-):-):-)i zaopatrzyłam sie w warzywka na patelnie z biedronki:-D:-D:-D:-D

to rewelacyjny wynik!! :tak::tak: ja jestem na diecie 6 dni dłużej niż ty i tylko 5,4kg:-(
ja tez w drugiej fazie mam system 5/5
 
... po 7 dniach schudłam tylko 4kg
Tylko:szok::szok: A ty w ogóle coś jesz? :evil:
Na początku kilogramy lecą jak z bicza strzelił, potem pojawiają się zastoje...
Wskazane jest chudnąć ( by nie odbiło się to efektem jojo) 1 kg tygodniowo.:tak:

: no a dzisiaj zgrzeszyłam na samych P i zjadłam 4 ciastka z ciasta francuskiego z budyniem i ananasem :szok::szok::-p:-p
[/B]
Zgiń i przepadnij Bestio! :-D:-D:-D:-D

to ty stara Dukanowa wyjadaczka:-D:-D;-);-)
hehe :-D:-D:-D e tam stara :-D Podobno wyglądam jak siostra własnych dzieci.:tak::-D:-D:-D:-p

... ja jestem na diecie 6 dni dłużej niż ty i tylko 5,4kg:-(
ja tez w drugiej fazie mam system 5/5
Nie no nie wierzę ! 5,4 kg to mało? Ogromnie Gratuluję! Taki ubytek to wielki sukces!:tak:


Jednym kilogramy lecą wolniej, drugim szybciej. Nie ograniczajcie jedzenia, bo to nic nie da.
MH myślę , że Iwcik ma jeszcze w pełni sprawny metabolizm , który bardzo dobrze radzi sobie z dietką.:tak:


U mnie waga stoi na 58,9 , choć wczoraj było 58,5 kg.:-D Może w ogóle nie będzie konieczny powrót na II F by zobaczyć 55kg na wadze? :-D:-D
 
...


Jednym kilogramy lecą wolniej, drugim szybciej. Nie ograniczajcie jedzenia, bo to nic nie da.
MH myślę , że Iwcik ma jeszcze w pełni sprawny metabolizm , który bardzo dobrze radzi sobie z dietką.:tak:


...

No właśnie, nieszczęsny metabolizm, u mnie zawsze był leniwy :no: całe szczęście udało sie go ruszyć :tak:
 
witam was dziewczynki

iwcik gosiagro wow dziewczynki wspaniałe postepy...

a ja wczoraj zaczełam notatki i takie tam o diecie..

Justa mowisz ze w biedronce to super,bo jamam blisko i czesto robie tam zakupy..
acha dzieki wielkiezaPW...zaraz poczytam sobie...

A ja wszystko zapisuje na blogu BBmowym,,,wiecie zbieram wszystkie potrzebne mi informacje,,bo potem zgubie...

milego dnia
 
Hejka dziewczęta. Pierwszy dziń fazy II radosny, alez teskniłam za warzywkami, i co? Chińszczyznę przypaliłam:-D:-D:-D.
Od dzis znów w pracy. Wzięłam 2 kanapki chlebka razowego Ally, serek homo i kilka paluszkó krabowych i zjadąłm połowę kanapek, paluszki na serek nie znalazła,]m już czasu-bedzie na jutro, al ena podwieczorek jak zgłodnieje, hehe.

Na tej pierwszej fazie mozna jesc te wypisane produkty,ale w jakich ilościach dowolnych??? czy jest jakies ograniczenie???
nie zdążyłam odpowiedzić, hehe. Jedz do woli, ja jem jak tylko jestem głodna, choćby paluszki krabowe, ale podjadam. A co, skoro wolno, hihihihi


luna super!:tak::-D
A ja dziś zaserwowałam sobie na obiadek kapuśniaczek i spagetti. :tak: Przepisy na blogu.:tak:;-)
No , całkeim fajnie. A na kapuśniaczek to i ja się szykuje, może na pojutrze mi się uda.
 
hej wam

Ja mam juz postanowione zaczynam 31 stycznia z dieta....od poniedziałku...5 dni fazy I...
w niedziele jade do babci zwazyc sie...bo nie mam wagi,,zrobie zakupy i do dzieła.....
Zapisuje wszytsko w blogu babyboomowym..niektore juz były--dzieki.......musze sie wspomagac nim,,bo ja zapomne wszystko...

Justa dzieki dzieki za opisy, pomoc itp.....juz z gory ci dziekuje..
luna dzieki za odp....

milego wieczoru
 
reklama
hej wam

Ja mam juz postanowione zaczynam 31 stycznia z dieta....od poniedziałku...5 dni fazy I...
w niedziele jade do babci zwazyc sie...bo nie mam wagi,,zrobie zakupy i do dzieła.....
Zapisuje wszytsko w blogu babyboomowym..niektore juz były--dzieki.......musze sie wspomagac nim,,bo ja zapomne wszystko...
milego wieczoru

super!!! Powodzenia:tak:

a ja dziś zgrzeszyłam i to bardzo!!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y: no, ale była okazja zakupu nowego mieszkania i była lampka wina, napoleonka i jeszcze trochę coli normalnej:zawstydzona/y:, no ale taka okazja

A kolejna okazja do grzeszenia będzie w weekend, jedziemy do moich rodziców i teściów, dobrze, ze chociaż będę w fazie warzyw:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
55 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry