reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

wrrr moja waga wzrosła, na razie nie zmieniam suwaczka,,,, możliwe , że ważąc się o 5:30 w tygodniu waga moja jeszcze nie spada, a w weekend ważę się ok. 9. Kilka godzin a jaka różnica....
 
reklama
Mam małe pytanko : jstem w fazie uderzeniowej ,dzisiaj 5 dzień.Po 2 dniach mialam kilogram mniej,a przez ostatnie 3 dni ubyło mi tylko 200g... :( Czy to normalne??? Może coś robię zle? Jem same chude miesko,ryby z piekrnika,serki light i jogurty naturalne oczywiscie light...
 
anawawka róznica kilku godzin naprawde ma znaczenie
:tak: brzmi jak absurd , ale to prawda
Pauluśka a jakie jest woje bmi?

U mnie dziś 73.2. Jak tylko dobiję do 72,5- 73 to 3 faza ale juz glowa
 
Misiakina wiec tak w sumie waga dobrze Ci spada. Moze musisz wiecej wody pic i jesc mieska. Przede wszystkim sie nie poddawac. Potem waga wolniej leci ale wazne , ze w dobrym kierunku:tak:
 
Pauluśka - u mnie w pierwszej fazie poszło niewiele kg... jakieś 1,4. Wg tego co opisuje Ducan przy niewielkiej nadwadze waga może nie iść w dół z kilku powodów: albo przed okresem jest kobieta, albo coś żle robi, można dołączyć ćwiczenia - np. spacer pół godzinny lub godzinny. A może po prostu Twój organizm wolniej reaguje...
 
Może faktycznie mój organizm wolno reaguje...bo nic innego nie przychodzi mi do głowy...jem tylko to co można,spacery na razie nie sa mozliwe,bo mieszkam w Irlandii i troche nas zasypalo :( tutaj niestety nie posypują chodników tak jak w Polsce... ;/ Do @ mam jeszcze jakies 2 tygodnie.No zobaczymy co bedzie dalej.Mialam od jutra zaczać P+W ,bo dzisiaj 5 dzien uderzeniowej,ale chyba 2 dni jeszcze przedłuże.
 
reklama
Pauluśka nie przedłużaj tak długo uderzeniówki. Nie masz ogromnej nadwagi. Organizm "przeciągnięty " w tej fazie później słabiej reaguje. MAx 6 dni dla Ciebie bym polecała
 
Do góry