reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
U mnie od wczoraj 300 g mniej:-D jupi to teraz podejscie do 3 fazy
sniadanie- 2 kromki razowego pieczywa z indykiem i pomidorkami
II sniadanie owsianka i mandarynka (1-2)
obiad bigosik
kolacja- 1 uczta krolewska w indyjskiej knajpie:tak:
 
anawawka dzieki:-D po ponad 2 miesiacach juz mi sie marzyło zjesc cos innego.
a jak u Ciebie?
anadri czemu milczysz?
polaa? pauluska jak idzie?
wyjatkowa?
 
U mnie o 5:35 waga pokazała 59,7 kg / po porannym siuśnięciu / ... więc nie zmieniam na razie suwaczka... czekam co mi weekend przyniesie. Stosuję 1/1 , ale czasami skubnę dziecku kawałek kanapki mlecznej - jak widzę, że spada ;)
 
U mnie o 5:35 waga pokazała 59,7 kg / po porannym siuśnięciu / ... więc nie zmieniam na razie suwaczka... czekam co mi weekend przyniesie. Stosuję 1/1 , ale czasami skubnę dziecku kawałek kanapki mlecznej - jak widzę, że spada ;)
oj Ty niedobra:-D żeby tak dziecku:tak: moze 5/5 pozwoliłby na szybszy efekt?
 
U mnie dzisiaj pierwszy dzień P+W !!!! Już nie moglam się doczekać tego cudownego smaku pomidorka :))) Waga pokazuje 75kg :) także ubyło mi po 6 dniach 2 kg :) nie wiem czy to dużo czy mało? W każdym razie czuje się mega szczęśliwa i gotowa do dalszej walki o smukłą sylwetkę :p Właśnie zjadłam dukoanowe ciepłe kajzereczki z mięskiem i warzywkami :)))) Pycha!!!
Martolinka az Ci zazdroszcze tej uczty!!!!Ale zasłużyłaś sobie kochana!!! My jeszcze troche i tez bedziemy mialy uczte ;))) Miłego dnia życzę wszystkim!!!
 
U mnie dzisiaj pierwszy dzień P+W !!!! Już nie moglam się doczekać tego cudownego smaku pomidorka :))) Waga pokazuje 75kg :) także ubyło mi po 6 dniach 2 kg :) nie wiem czy to dużo czy mało? W każdym razie czuje się mega szczęśliwa i gotowa do dalszej walki o smukłą sylwetkę :p Właśnie zjadłam dukoanowe ciepłe kajzereczki z mięskiem i warzywkami :)))) Pycha!!!
Martolinka az Ci zazdroszcze tej uczty!!!!Ale zasłużyłaś sobie kochana!!! My jeszcze troche i tez bedziemy mialy uczte ;))) Miłego dnia życzę wszystkim!!!

dopiero po takiej przerwie docenia się warzywka:tak:
Pauluśka spadło Ci książkowo:tak: gratulacje:tak:
 
Martolinka - jakoś 5/5 do mnie nie przemawia, tak mam urozmaicenie, a że waga wolniej spada... trudno, może szybciej dzięki temu skóra zacznie reagować? ;)
Pauluśka - ano smak warzywka , chwila niezapomniana ;). Spadku wagi gratuluję.
 
reklama
martolinka - anadri milczy bo nie ma jak na razie internetu, przeprowadziła się, pisała do mnie wczoraj sms-a. A mi jakoś idzie, idzie, dzisiaj się ważyłam i waga jest już taka jak sprzed ciazy:-):tak: ale uczta, nie ma co, zazdroszczę, ja jeszcze troche zebym sobie mogła pozwolić na coś takiego:D
anawawka - też czasami coś skubnę Małemu jak je :p wiec nie jestes sama ale teraz staram się tego nie robić :)
Pauluśka - gratuluję tych 2 kilogramów :) oby tak dalej...
 
Do góry