reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

Weronika przed chwila podeszła do mnie i powiedziala mama bam i trzyma sie za dupke jak do niej chcesz kupke ona pokiwała głowka posadziłam ja na nocnik i jeesst zrobiła :tak::tak::tak:ale jestem z niej dumna hahha chyba nigdy nie cieszylam sie tak na widok kupy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Weronika przed chwila podeszła do mnie i powiedziala mama bam i trzyma sie za dupke jak do niej chcesz kupke ona pokiwała głowka posadziłam ja na nocnik i jeesst zrobiła :tak::tak::tak:ale jestem z niej dumna hahha chyba nigdy nie cieszylam sie tak na widok kupy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Oh jak ja bym tak chciała już:-p;-) Zazdroszczę Madziu;-) Przede wszystkim gratulacje dla Weronisi:tak::tak:
 
Brawo Weronisia :tak::-)
Czyli obyło się bez czopków Madzia :confused:

A Oli właśnie sadzi na kibelku wielką kupę i jak zwykle mnie wygania, mówiąc "ić tąd", nie lubi jak siedzę w kibelku, jak robi kupę, przy siuśkach nie ma tego problemu :-D
 
Ostatnia edycja:
Brawo Weronisia :tak::-)
Czyli obyło się bez czopków Madzia :confused:

A Oli właśnie sadzi na kibelku wielką kupę i jak zwykle mnie wygania, mówiąc "ić tąd", nie lubi jak siedzę w kibelku, jak robi kupę, przy siuśkach nie ma tego problemu :-D
Weronika tak samo mnie wyganiała ale jak robiła w pieluche:-D
a czopek dostała w środe...
 
Brawa dla Weronisi;-):-)

U nas ostatnio sie troszke pogorszylo.......Jula po nocy budzi sie z mokrym pampkiem.....w dzien zaczyna popuszczac....nie mam pojecia co sie dzieje:baffled:
Brzdac niedobry:-D
Mam nadzieje ze to tylko chwilowe.....:crazy:
 
Nuśka, u nas też było takie załamanie, pisałam o tym, wcale nie tak krótko trwało, nieraz po 3 razy dziennie przebierałam Oliwce rajstopki i majtki. Teraz już jest ok, ale i tak co jakiś czas Oliwce zdarzy się posiusiać, niekiedy jest cały tydzień ok, a niekiedy przez 2 dni codziennie się posika lub popuści. Ale to chyba normalne.
 
no Szymek też mnie zaskoczył. tak jak nigdy nie chciał nawet sekundę usiąść na nocniku tak ostatnio od 3 dni zrobił siusiu. oczywiście tylko jak latałpo mieszkniu na golaska sam siadł i pach zrobił przybiegł i kazał bić brawo :-D. niestety jak jest ubrany nie powie że chce siusiu o kupci już nie wspomne przyjdzie i powie że już po wszystkim i papera trzeba zmienić.

szkoda że to zima bo nie będę go po domu cał dzień na golasa trzymać :eek::sorry:
 
reklama
Do góry