reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

reklama
zaczne wtedy od soku jablkowe bo mam własnej roboty a jak nie podziała to przejde sie do apteki po czopki
zarejestrowałas ja do endokrynologa :confused:

jesli nie robiła 5 dni ja bym nie experymentowała sokiem.czy sliwkami za pózno....a po drugie dziecko tak odrazu jej nie zrobi ..i tak w rezeltacie da sie czopek :-p
czopek jej nie zaszkodzi
my dostalismy wykłam od pediatry na temat qup i zwiazku z lekami :baffled:
 
zarejestrowałas ja do endokrynologa :confused:

jesli nie robiła 5 dni ja bym nie experymentowała sokiem.czy sliwkami za pózno....a po drugie dziecko tak odrazu jej nie zrobi ..i tak w rezeltacie da sie czopek :-p
czopek jej nie zaszkodzi
my dostalismy wykłam od pediatry na temat qup i zwiazku z lekami :baffled:
jeszcze nie bo nawet usg nie zrobili jej bo doktor odwołała wszystkich pacjentow i na nowo musze ja rejestrowac a jeszcze nie ma grafiku na grudzień ale znajoma ktora pracuje w przychodni pilnuje czy juz nowy zeszyt na zapisy jest jak sie tylko pojawi to ja zapisze i własnie zaleznie od tego usg bede ja rejestrowac do endokrynologa bo skierowania jeszcze nie mam a w naszej przychodni nie ma wiem ze na Jaskową Doline jak bedzie potrzeba bedziemy chodzić
 
ja myslałam ze dopiero ze skierowaniem rejestrują ale bede tam w przyszła środe bo mam wizyte u logopedy z Patrykiem to podejde i sie zapytam
a co do kupy to wreszcie ja zrobiła ale dałam jej czopek....
 
reklama
Do góry