reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

U nas uwstecznienie,na widok nocnika krzyczy "ała",na sedes czasem zrobi,czasem ściemnia...:baffled:
 
reklama
ja wpadlam na pomyl zeby misia poadzic na nocnik coby byl dla Lui przykladem, a ona chetnie misia sadza na nocnik a sama nie chce....czyli nic ie u na nie dzieje
 
u nas moze z 2 razy ląduje siku do nocnika ale sama nie zawoła jak biega bez pampersa to wstrzymuje i na kazde pytanie czy chce siku odpowiada stanowczo nie:no: az w koncu sie zlituje i zrobi wreszcie na ten nocnik albo w majtki:dry:
 
u nas też bez postępu,Ala siedzi na nocniku ale ani kropelki nie zrobi,a jak jest w trakcie robienia kupy to już jest histeria jak chcę ją posadzić:/.jak biega bez papmka po mieszkaniu to i tak zrobi siku na podłogę i woła po fakcie: "mama si"
 
No to muszę pochwalić Majeczkę, że bardzo ładnie woła na nocnik. Nawet teraz jak ma biegunkę przy antybiotyku. Wkładam tylko w majtki tetrówkę, żeby zabezpieczyć, gdyby nie zdążyła z wiadomych przyczyn. Ale to były sporadyczne przypadki.
 
u nas nocniczek w użyciu gdy ja jestem w domku i Filip widze, ze rozumie, ale nikt sie wiecej nie stara wiec tak jak mu sie przypomni to zawoła...natomiast jeżeli chodzi i kopkę - -to niestety wg mojego synka powinna lądować w pieluszce i nie da rady mu tego wyperswadować narazie
 
Gtatulacje dla Majki, no i dla Filipka, bo widać, że też się stara.

U nas jak wcześniej pisałam był okres, że Oliwce zdarzyło się czasem w dzień posikać w majtki, ale chyba się skończył, bo od jakiegoś czasu znów woła za każdym razem :tak:
 
reklama
no u nas tez sporadycznie:sorry2:siku ląduje tylko po śnie;-)a kupa to obowiązkowo do pieluszki jeszcze jak widze jak robi to próbuje ją szybko na nocnik posadzic ale ona w krzyk i pokazuje mi paluszkiem zeby wyjść z pokoju:baffled: zawsze jak kupe robi to zastawi sie w kącie róznymi przedmiotami i krzesłami i myśli że ja nie widać;-)
 
Do góry