reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

reklama
:-D:-D:-D
ale Wy Laseczki pomysly macie.......siuski w kopercie babelkowej nono......
Aga jak bedziesz widziala ze Ci sluza to ja Agusia tez poprosze:p

Co do pampersa Julci z nocki to roznie bywa....raz jest taki napompowany ze hoho, a drugim razem znowu suchy......
zauwazylam ze jak w nocy sie nie budzi to ma sucho:blink:
 
U nas jak Filipa przypilnuje to nocnik jest uzywany - ale nie wszystkim sie chce tego pilnować i ściągać pieluchę jak może przecież siknąć do niej,:baffled: po co sie fatygować
 
U nas od kilku dni okres uwstecznienia jakiś chyba, Oliwce z raz lub 2 razy dziennie się zdarza zesikać w majty :baffled: Pozostałe razy woła i robi na kibelku, ale najgorzej jak się zabawi lub zapatrzy na bajkę lub reklamy. Nieraz widzę, że zaciska nogi, więc pytam, czy chce siku, a ona oczywiście, że nie. A po paru minutach kałuża. Teraz to już nie czekam, jak zaciska nogi, to ją wysyłam do kiblelka na siłę, ale nie zawsze zauważę. Normalnie jakby nie miała czasu na takie prozaiczne sprawy jak opróżnienie pęcherza :-D
Rozmawiałam z koleżanką, która ma prawie 1,5 roku starsze dziecko od Oliwki i mówiła mi, że taki okres uwstecznienia w sygnalizowaniu potrzeb fizjologicznych jest zupełnie naturalny, ale ja przyznam, że nigdy wcześniej nie słyszałam takiej teorii :no:
No nic, mam nadzieję, że ten okres szybko minie :dry:
 
U nas od kilku dni okres uwstecznienia jakiś chyba, Oliwce z raz lub 2 razy dziennie się zdarza zesikać w majty :baffled: Pozostałe razy woła i robi na kibelku, ale najgorzej jak się zabawi lub zapatrzy na bajkę lub reklamy. Nieraz widzę, że zaciska nogi, więc pytam, czy chce siku, a ona oczywiście, że nie. A po paru minutach kałuża. Teraz to już nie czekam, jak zaciska nogi, to ją wysyłam do kiblelka na siłę, ale nie zawsze zauważę. Normalnie jakby nie miała czasu na takie prozaiczne sprawy jak opróżnienie pęcherza :-D
Rozmawiałam z koleżanką, która ma prawie 1,5 roku starsze dziecko od Oliwki i mówiła mi, że taki okres uwstecznienia w sygnalizowaniu potrzeb fizjologicznych jest zupełnie naturalny, ale ja przyznam, że nigdy wcześniej nie słyszałam takiej teorii :no:
No nic, mam nadzieję, że ten okres szybko minie :dry:
Ja slyszalam mowila mi o tym przedszkolanka :tak: jak Jacki miala 3 latka i np. ukladala puzzle to potrafila sie zesikac w majtki a nawet zrobic kupe w przedszkolu:tak: i samo minelo:tak:
 
a moje dziecie zapomnialo co to nocnik, jak jej proüonuje to krzyczy Nie, zreszta ostatnio wszystko jest na NIE;-):szok:
 
reklama
fakt musze nakladke kupic ale i tak watpliwa sprawa....
Ąle może jak pozwolisz jej zdecydować,to Ci "nie" nie powie.U nas czasem działa,jak wszystko jest na "nie'
Przykład dziś,mówię ubieramy sie na spacer,Kuba krzyczy "nieeeee",a ja na to "ubieramy adidaski,czy te drugie buciki",wybrał i dał sie ubrac jak nigdy.:tak:
 
Do góry