reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

Gratulacje dla Julci :tak:

U nas odkąd nie ma cycania i codziennie jest butla przed zaśnięciem i nad ranem, to pielucha zakładana na noc rzadko jest sucha. Jednak jak się opije, to w nocy nie wytrzymuje :no:
 
reklama
W tym tygodniu jestem w domu i mogę poświęcić dziecku więcej uwagi. I mamy sukcesy!!! Maja potrafi już zawołać siku, ale na razie tylko wtedy jak nie ma nic założonego na pupę. Ostatecznie mogę zapiąć body, bo jest obszerne. Natomiast jak założę majtki, lub rajstopy, to sika bez opamiętania. Wydaje jej sie, że ma pampersa. Dlatego w domu gania z gołą pupą, z samym zapiętym body na szczęście mam takie ciepłe to mieszkanie, ze nie muszę sie martwic, ze zmarznie.
I dzisiaj już nie musiałam walczyć z woreczkiem do badania moczu. uff.
 
Gosiu ja właśnie obawiam sie ,że to ja coś nie tak robie.Kuba posadzony zrobi na nocnik,potem biegnie do pokoju i chwili znów sika i ....nic,nie przeszkadza mu to.A jak zrobi kupkę do majtek,albo pampersa,to ucieka i sie chowa...:baffled:Jakis regres mamy i dałam troche spokój....
 
ja robiłam jak wy i nie wychodziło
teraz zdejmuje pieluche po nocy i lata w body rozpietym bez niczego i co 3-5m pytam czy chce siku..sama odpowiada
oczywiscie salwa braw po;-)
gatki zakładam raz na jakis czas zeby wiedziała ze sie tak nosi:-D:-p(no i rajstopy)
jak załoze pampka i pytam dopiero jak napompuje dosc mowi ze chce siku ale ile juz w nim jest to drugie
aaa i jak zdazyła sie qupa w pampku to nie chowam go zeby nie widziała tylko qupa zawsze z pamka londuje w nocniku a ona na nim jeszcze ...ona tak chyba zrozumiała ze tam sie robi :zawstydzona/y:
 
ttaa ja dzis rano przysypiam
kondziu jej pomogł sie rozebrac na siusiu
podnosze głowe bo stała obok
pytam sie zrobiłas siusiu a ona zamiast odpowiedziec:baffled::rofl2:
podniosła nocnik tak ze połowa moczy była na mojej twarzy
normalnie urynoterapia z rana:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
No Agusia to teraz cera Ci się poprawi ;-)

Ja też tak robiłam jak Agusia na początku, tzn mała latała z gołym tyłkiem.

A tak w ogóle Oli mi się dziś zesiurała 2 razy na podłogę :angry:
 
reklama
Do góry