reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

reklama
Kasiad a może jakiś schodek albo coś na co by staneła i z niego zeszła chociaż nie wiem czy on by jej nie odjechał by musiało być coś stabilnego i żeby nie spadła :sorry2:
myślę, że to jest dobre rozwiązanie do wchodzenia na sedes.
IKEA | Zabawa | Meble dla dzieci | FÖRSIKTIG | Podium dziecięce
No myślałam już o takim podeście, tylko kurcze, gdzie to ma stać :confused: u mnie w łazience jest tylko tyle miejsca między toaletą, zlewem a kabiną prysznicową, że można tylko się obrócić w miejscu :baffled: No i nie zmieni to sytuacji, że jak Oli będzie wstawać sama z brudnym tyłkiem z nakładki, to ją pobrudzi i tak.
Ale z drugiej strony mogłaby już próbować sama siadać na kibelek z tą nakładką jak chce tylko siku. No i miałaby stabilny podeścik do mycia rąk czy zębów, teraz staje na takie lekkie plastikowe krzesełko, ale stabilne ono w ogóle nie jest, ma bardzo małą powierzchnię do stania.
Muszę jeszcze raz rozważyć zakup takiego podestu.
 
My mamy taki podeścik. Ma gumowe wypustki na górze i podklejony jest też gómą. I tak się przesuwa, ale przynajmniej sie nie wywróci. Na razie używamy go w łazience do umywalki. Niestety A. na nim czasami przysiadałprzy kapaniu Mai i trochę popękał od dołu.
 
reklama
Do góry