reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

gratki dlaHUBCIA i KUBUSIA...:tak::-D

u nas LAila wola czasem ale na nocnik albo nie robi wcale albo raz dziennie, nie wiem czemu jej sie tak osmienilo..poczekam na nastepny moment kiedy nocnik jej sie spodoba na dobre
 
reklama
Brawa dla Hubercika i Kubulka:))))

u nas nadal sukces...Jula po calym dniu ma suchego pampersa, dzisiaj chodzi od rana bez< teraz ma bo spi;)>
 
No moje dziecko mnie dziś po raz kolejny rozbroiło na maxa.Kilka razy wołał na nocnik,sadzałam go i nic.No i w końcu po słowach "mama siiii sibko"pobiegł do łazienki,posadziłam go na nocnik,zrobił kupkę zadowolony,bił brawo,zrobił kupce "papa",nieporadnie podciągnoł majty,założyłam mu spodenki,puściłam do pokoju.....i zsikał sie na dywan....zapomniał,ze mozna zrobic tez siku na nocnik przy okazji:-D
 
Ale i tak wielkie gratulacje dla Kubusia......:)))hihi moze mysli ze na nocnik robi sie tylko kupki....:)))



Julcia dzisiaj nawet na spacerku wolala sisi.....musialam sciagnac pampersa i wysadzic ja pod drezwkiem< dobrze ze cieplo bylo> ;)
 
Śpię sobie smacznie i ktoś mnie szarpie za ramię "mama,mamaaaaaa si siiiiibko"no i pobiegł do łazienki,po czym zrobił siusiu.:tak:
No ale zaraz potym kupa w pampersa...:confused:
 
reklama
Do góry