reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

reklama
Hehe to masz co robic Rozalka:)))
Ja jakos nie mam odwagi sciagnac jej na dluzszy czas pampersa......raz tak zrobilam i w ciagu godziny miala zasikane trzy pary rajstop.....fakt faktem ze bylo to jakis czas temu, ale jednak, na razie nie bede ryzykowac....:p
 
Rozalka, u nas kanapie też się kiedyś dostało :rofl2:

Nuśka, ja uważam, że powinnaś jednak zaryzykować ze zciągnięciem pampersa właśnie teraz, jak Jucia tak ładnie woła. Myślę, że szybko załapie. Pewnie, że trochę mokrych plam będziesz musiała wytrzeć, ale coś za coś. Wg mnie te kilka dni można się poświęcić (z dnia na dzień jest coraz lepiej), żeby potem nie musieć już pieluch w ogóle zakładać, może tylko poza nocą. To naprawdę duża wygoda i oszczędność :tak:
Ja kupiłam opakowanie 14 pieluch w Lidlu 6,99 zł i starczy mi ona na okres ok 2 miesięcy. Wyczaiłam, że te lidowskie pieluchy, nie dość, że są tanie (50 gr sztuka) to jeszcze te taśmy, do których przyczepia się rzepy mają bardziej wytrzymałe (a dla mnie to ważne, bo często zakładam tę samą pieluchę po kilka nocy z rzędu).
 
Ja jak zdjeclam mojej Dominice pieluszke,to juz nigdy wiecej jej nie zalozyłam;-).Czekalam do skonczenia przez nia 2 lat:baffled:(za długo,bo jest z niej madra dziewczynka;-)) i od razu załapała i to na nakładke na sedes.Nigdy mi sie nie zasikała,nawet w nocy.Zaluje,ze tak długo z tym zwlekałam:tak:.
Kasiad,czemu zakladasz jeszcze Oliwce na noc pieluszke?Zdarza jej sie zrobic przez sen siusiu?
 
Rozalka, u nas kanapie też się kiedyś dostało :rofl2:

Nuśka, ja uważam, że powinnaś jednak zaryzykować ze zciągnięciem pampersa właśnie teraz, jak Jucia tak ładnie woła. Myślę, że szybko załapie. Pewnie, że trochę mokrych plam będziesz musiała wytrzeć, ale coś za coś. Wg mnie te kilka dni można się poświęcić (z dnia na dzień jest coraz lepiej), żeby potem nie musieć już pieluch w ogóle zakładać, może tylko poza nocą. To naprawdę duża wygoda i oszczędność :tak:
Ja kupiłam opakowanie 14 pieluch w Lidlu 6,99 zł i starczy mi ona na okres ok 2 miesięcy. Wyczaiłam, że te lidowskie pieluchy, nie dość, że są tanie (50 gr sztuka) to jeszcze te taśmy, do których przyczepia się rzepy mają bardziej wytrzymałe (a dla mnie to ważne, bo często zakładam tę samą pieluchę po kilka nocy z rzędu).
Ja tez przy Chrisie kupowalam pieluszki z Lidla i sobie chwalilam:tak: przy Jenni jeszcze ich niekupowalam bo po innych ma pupke odparzona:baffled:
 
Kasiad,czemu zakladasz jeszcze Oliwce na noc pieluszke?Zdarza jej sie zrobic przez sen siusiu?
Zdarza jej się :tak: Tak średnio schodzą mi 1-2 pieluszki w tygodniu. Czasem nie siusia ponad tydzień, a innym razem zmoczy pieluchę 2 nocki pod rząd. Narazie się nie odważę nie ubierać pieluchy na noc :no: zwłaszcza, że śpi razem z nami i nie chciałabym mieć mokrego łóżka.
 
reklama
Dzisiaj to już miałam załamkę...CZY MOJE DZIĘCIE SKUMA O CO CHODZI Z TYM WOŁANIEM ,ŻE CHCE SIKU.........?:confused:
No bo jak to długo może trwać,od kilku dni lata z "gołym tyłkiem" i sika w majty,wszystkie rajstopy zasikane....Wysadzam go regularnie i siusia do nocnika,ale i tak potrafi jeszcze zsiusiać sie na fotel,na podłogę..........I to tak,że siedzi na nocniku,siusia,bije brawo,cieszy sie,idzie do pokoju i za 5 minut znów kałuża........:baffled:
 
Do góry