reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

A Maja jak stoi, potrafi zatrzymać sikanie i skończyć na nocniku. Ale jak siedzi, to sika pod siebie. Nie ma efektu kapania po nogach, więc nie szkodzi, że sofa mokra. Dlatego w Ikei kupiłam ochraniacz na materac i narzutę.
 
reklama
Oli też chyba dziś jakiś zły dzień miała. Najpierw wypiła chyba z litr picia, nie wiem, po czym ją tak suszyło :confused: A potem co chwilę sikała. 3 razy nie zdążyła na kibelek i popuściła częściowo w majty, a raz zsikała się siedząc tacie na kolanach :szok: gdy Tomek czytał jej książkę. Chyba się tak zainteresowała książką, że się zapomniała :confused: bo po wszystkim żadnej reakcji nie było, dopieroTomek zauważył, że coś mu się ciepło na nodze zrobiło :baffled:
 
:-D:-D:-D:-DKasiu,przepraszam,ze sie smieje,ale to takie slodkie:laugh2::tak:.Musiala faktycznie zajac sie ksiazeczka:tak:.
Ja probowalam z Kondziem i nie mam zamiaru siebie sresowac i od niego wymagac za duzo.Poczekamy z pielucha na tyleczku i ze spokojna mama:happy:
 
Staś zaczął pokazywać, że chce.... po fakcie... Ale już i tak jest dobrze, bo na nowo siada na nocnik:tak:
 
u nas tez nocnik to wrog publiczny ale i pampers tez jak tlumacze i pytam ok nie chcesz pampka to bedziesz siusial na nocniczek to co słyszę NIE wiec caly czas mym etap pokochaj mnie nocniczek:baffled:
 
Rozalka wiem co przezywasz, hihi mialam to jakis czas temu ...dosc ze do nocniczka to za chwilke w rajstopki, az sie maz wkurzyl i zalozyl pampka:-D

Teraz Julka chodzi w pampersie, jak jestem w domku to go jej sciagam, ale raczej wola......dzisiaj np, ma caly dzien jednego od rana suchutki.....byla u mojej siostry ktora ja regolarnie sadzala na nocniczek.......
 
reklama
Do góry