reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

reklama
Anitka,nie przejmuj sie. Przypominaj po prostu,na pewno wszystko wróci do normy.
Wczoraj przyjechał do Kondzia braciszek cioteczny(4,5 roku).I tak mu sie spodobał ten Konrada samochód Little tikes(ten marketowy do odpychania),ze biedak nie chcac z niego wychodzic zrobil kupe w majtki,choc mu sie to nie zdarza:no:. To sa tylko dzieciaki...
 
U nas "kryzys kupowy" trwa chyba od początku nauki, czyli już rok:sorry2: Jakieś postępy są, ale ciągle mam masę prania przybrudzonych majtek:dry: To i tak, że od jakiegoś czasu, chociaż próbuje siadać na toalecie i coś tam wyciskać, raz z lepszym, raz gorszym skutkiem, ale próbuje i nie histeryzuje, jak na samym początku, na samą myśl o zrobieniu kupy gdzie indziej niż do majtek. Mam tylko nadzieję, że Oliverowi nauka będzie szła łatwiej, bo się chyba załamię:-p
 
U nas "kryzys kupowy" trwa chyba od początku nauki, czyli już rok:sorry2: Jakieś postępy są, ale ciągle mam masę prania przybrudzonych majtek:dry: To i tak, że od jakiegoś czasu, chociaż próbuje siadać na toalecie i coś tam wyciskać, raz z lepszym, raz gorszym skutkiem, ale próbuje i nie histeryzuje, jak na samym początku, na samą myśl o zrobieniu kupy gdzie indziej niż do majtek. Mam tylko nadzieję, że Oliverowi nauka będzie szła łatwiej, bo się chyba załamię:-p
U nas jest to samo ale sie nie przejmuje bo z moja Jacki bylo identycznie i wiem ze to z czasem minie:tak:
 
A u nas duuuzy postep w siusianiu.......Juz dosyc dlugo Julasek nie uzywa wogole pampersow......nocka raczej sucha....hihi jak zapomne posadzic ja ok 1 w nocy to cos moze sie przytrafic ale jednak bardzo rzadko.......
tak wiec koniec pampersow.....resztka ktora zostala to juz jest wynoszona przez siostrzenca;-).......
 
My mamy spokój z pampersami od skończenia 2 latek i nie było żadnych problemów na nauką,poprostu pojeła sikanie na kibelek w ciągu zaledwie 2 dni.Niestety w nocy muszę ją budzić i wysadzać na nocnik bo inaczej się zesika we snie,ale myślę że to kwestia czasu.
 
ja się muszę pochwalić,że od nocy z 17 na 18 lutego moja mała nie ma pieluchy na noc.chyba czuła,że taka dososła juz jest(18 urodzinki) i powiedziała,że nie chce pieluchy i koniec;).i od tej pory tylko jedna mała wpadka była;)
 
moze jest szansa, że wreszcie doczekamy sie pozegnania pieluchy w nocy....:sorry2: juz jakis czas temu zaczęłam oduczanie picia przed snem herbatki i udąło sie, teraz pielucha sucha juz którąś nocke z kolei, i druga noc z rzedu wstał w nocy na siku:tak: poobserwuje jeszcze kilka dni no i zaryzykuje nie załozyc mu pieluchy na noc...
 
no pewnie że się uda przecież nasze dzieciaki już duże i tyle rozumieją.
Szymek w nocy nigdy nie wstaje siusiu i spokojnie wytrzymuje całą noc.
 
reklama
Super Justynka:-):tak:.Ja bym szla za ciosem i juz dzis nie zakładala pieluszki;-).Najwyzej podłożyłabym cos pod prześcieradełko:tak:.Kondzio również przesypia nawet 13 godzin bez siusiania;-):tak:.
 
Do góry