reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

wilk.gif


O,udało sie:-):tak:.Nie zaznaczałam obrazka:sorry:.
 
reklama
Ale gifowe szaleństwo.
A ja mogę tylko przez in. explorer,przez operę mi nie wychodzi.
A tak sie czuje
placz.gif

...ale to na innym wątku;-)
 
U nas też nocki suche. Trochę żałuję, że wcześniej nie zrezygnowałam z pieluch w nocy :sorry:
Super:-) Gratulacje dla Oliwki:tak:

To ja się pochwalę, że Victor śpi od dwóch dni bez pieluszki i łóżko mamy suche:-) Wczoraj co prawda jak rano zszedł z łóżka to nie zdążyliśmy do łazienki i piżama była zasikana, ale dzisiaj wszystko pięknie zrobione w łazience:-) Tak się cieszę, że się ruszyło:tak: Pewnie jeszcze rano zdarzą się wpadki obok łóżka, bo przecież po co wołać siku jak można się od razu zacząć czymś bawić:-p Te 20 coś pieluch chyba dla Olivera zostanie już, w spadku po starszym bracie:-D
 
Brawa dla Victora :tak::-) super!!!

ech zazdroszcze wam:sorry:, ale wiem ze i na nas przyjdzie pora i zaczna sie suche nocki:tak:, narazie to w dzień zdarza mu sie czasem obudzic z sucha pieluchą:tak:
 
reklama
Brawo dla Victora :-)
U nas dziś wpadka. Dziś jak Oliwkę obudziłam rano do żłobka, to jeszcze przez sen wołała: ja mam pieluchę! ja mam pieluchę! odrazu wiedziałam, że pewnie jej się coś przyśniło i się zesikała. No i dziś w nocy śpi z nami, bo kołdra musiała być prana i jeszcze nie wyschła.
 
Ostatnia edycja:
Do góry