reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

Brawa dla dzieciaczków :tak:

Kasiad no ja mam w tym celu 3 zapasowe kołderki ;-) choć od ostatniej wpadki wiecej ich nie było wiec moze wtedy też Emilce się coś przyśniło :tak:
 
reklama
Ewcia,super!:tak::tak::tak::-)
Rosmerta doczekasz sie :tak:
U nas nocki suchutkie,ale wiem,ze moga zdarzyc sie jeszcze wpadki.
 
Oli mi się znów w nocy zesikała 2 razy, znów leżała w nocy cała mokra i lodowata :eek: Kto wie, czy od tego nie ma właśnie kataru i kaszlu. W każdym razie poddałam się i założyłam jej pieluchę z powrotem. Poczekam chyba do cieplejszych miesięcy albo do czasu, aż minie ten okres zaziębień, bo może przez to zaziębienie też częściej siusia.
 
Poczekam chyba do cieplejszych miesięcy albo do czasu, aż minie ten okres zaziębień, bo może przez to zaziębienie też częściej siusia.
Może to faktycznie będzie najlepsze rozwiązanie:sorry:

Vicek naprawdę super, jak chce mu się w nocy siku to przychodzi i woła, rano idzie sam i robi. Tylko żeby jeszcze ta kupa zawsze lądowała w ubikacji to byłoby bez zarzutu:tak: Ale i tego się doczekamy;-)
 
Konrad po odstawieniu pieluchy miał równiez problem z robieniem kupy w odpowiednie miejsce:sorry:.Ze 3 razy lądowała w majtkach. Widziałam jednak,ze zle sie z tym czuł i nakłaniałam go do sedesu.W koncu sie przemógl i juz pieknie robi w łazience:tak:. Normalnie jestem z niego dumna;-):-).A juz myslałam,ze jeszcze długo beda pieluchy w uzyciu:tak:
 
Ja jestem załamana,u nas jakichś kryzys i to od dobrych 2-3 tygodni.Z siusianiem jako tako,z kupka tragedia,musze pilnować,bo woła jak juz zrobi w majty,albo jak robi własnie:confused:
 
reklama
Z Kupka zawsze dzieciaki maja wiekszy problem.
Konrad chyba zapomnial,ze kiedys uzywal pieluch. W nocy na szczescie nie ma wpadek.
 
Do góry