reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

no ja dzis przywitalam dzien porannymi wymiotami, moje dziecko nie lubi platkow kukurydzianych z mlekiem ;)
mdlosci rzadsze ale sa, bola mnie sutki przy dotyku, na twarzy jakies wypryski dostaje :/ sennosc towarzyszy mi caly dzien, i tez mam ta paranoje.. ze moze za malo objawow, ze to zle jak ktorys dzien nie jest mi niedobrze itd. ... nie wytrzymam juz... a na dodatek dostalam zla wiadomosc ze pewna znajoma bedaca miesiac dalej poronila... no zwariuje.. nie chce znowu tego przezywac.. ach dziewczynki dotrwajmy.. jak nawzajem sie pocieszymy to bedzie oki :) jade do pracy :)
 
reklama
kruszki a znasz takie powiedzenie " kto pije mleko ten rzyga daleko" :-) ja tam rano przy mdłościach nie zaryzykowała bym mleczka na śniadanko bo paw był by jak w banku. A co do wsłuchiwania się w siebie i wnikliwej analizy każdej z ciążowych dolegliwości to ja w tym jestem mistrzynią, co niestety odbija się na mojej psychice ale cóż no tak jest i już, trzeba wytrwać:).
 
Czesc Dziewczyny :) Mi na szczescie minely juz wymioty i mdlosci, ale za to bola mnie strasznie piersi i mam straszne pryszcze :( ciekawa jestem czy cera sie unormuje pozniej.
 
To ja jakiś odmieniec jestem :-p, bo dla mnie z rana płatki z mlekiem muszą być. Dopiero jak napije się trochę tego mleczka to mi dobrze na żołądku i dopiero wtedy mogę coś innego zjeść. A muszę powiedzieć, że przed ciążą w ogóle nie przepadałam za mlekiem, a już płatek z mlekiem na śniadanie na pewno bym nie zjadła :-D

Mi z objawów to wróciły mdłości i wymioty, ale już nie takie częste jak wcześniej. Natomiast całkowicie prawie że przeszedł mi ból piersi, mogłabym spokojnie spać na brzuchu, gdyby nie brzuch ;-) Który to z każdym dniem jest coraz większy :szok:
 
Strasznie współczuje wam tych wymiotów, nigdy nie miałam więc tylko mogę sobie wyobrazić wasze katusze brr... na szczęście zaczną one ustępować, tak jak jest w przypadku niektórych.
Mleko to ja lubię :)) i chyba nie zauważyłam żeby mnie od czegoś tak konkretnie odrzuciło.
Dość często odczuwam głód, wystarczy żeby choć trochę go zaspokoił i jest ok. Muszę często coś podjeść ;-)
 
Ostatnia edycja:
mygdu mamy corki w podobnym wieku :) moja rok starsza :) mam awizo wiec za pol godziny pojade na poczte, moze ten aparat do sluchania serduszka maluszka przyszedl :) albo pierwsze spodnie ciazowe :)
czuje sie niby lepiej, zauwazylam, ze po wyjsciu na dwor, jak takie ostre powietrze nagle, zmiana temperatur to mdlosci sie nasilaja..
 
Kruszki, już spodnie?:) Ja poprzednio miałam tylko jedne, kupione w 7 miesiącu ;) Plus getry ciążowe.

Ależ Wam zazdroszczę, że macie smaka na takie fajne rzeczy. Ja bym nawet coś zjadła, ale odechciewa mi się, jak biorę to coś do ręki ;) Tylko ogórki kiszone są ok ;)
 
Kruszki już spodnie ciążowe, hoho, ja na razie chodzę jeszcze w normalnych i getry sobie w razie nagłego wywalenia brzucha kupiłam. Na razie nic nie kupuję ale na wiosnę kto wie, kto wie?:):):
 
reklama
Ja już mam dość, mdłości powróciły z jakąś podwójną mocą :-(
Zastanawiam się czy to nie od duomoxu? W sumie zaczęłam go brać i jakoś w tym samym czasie powróciły te mdłości :confused:
 
Do góry