reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

ja mam do roboty strój "korporacyjny" i spodnie mam takie ciasne, że 8h nie wyrobię :baffled: więc zostały mi spódnice i leginsy, bo rajstopy też mnie obciskają :szok:
 
reklama
no to ja też się pochwalę. Kupiłam właśnie i czekam ale to raczej z zakupoholizmu niż z potrzeby :-D bo z poprzedniej ciąży wiem że jeszcze ze 3 miesiące się nie przydadzą ale będą na wiosnę ASOS | ASOS MATERNITY Seam Front Trousers at ASOS
Ja to sobie nie wyobrażam całej ciąży w jednych galotach:rofl2: wczoraj kupiłam na wyprzedaży w kapphal "ciążowe" bluzki niby normalne ale tam normalnie są takie wielkie i luźne że na ciąże w sam raz. Za 4 zapłaciłam trochę ponad 100zł:laugh2:
 
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy macie coś takiego, że pobolewają Was pachwiny lub/i krocze (czy tam spojenie łonowe - nie wiem jak to nazwać) przy jakimś wysiłku mięśni, np. przy chodzeniu albo podnoszeniu nogi do góry?

Kurcze, miałam tak poprzednio, ale jakoś sporo później... Brałam magnez już do końca ciąży.
Mówiłam o tym bólu pachwin pani dr tydzień temu na wizycie, sprawdziła szyjkę i powiedziała, że wszystko jest w porządku.

Tyle że teraz jeszcze mi się na to "spojenie" przeniosło od ok. dwóch dni i trochę się denerwuję... A kolejna wizyta dopiero za trzy tygodnie...
 
ewa jesli jest to bol w pachwinach, czasem promieniujacy na nogi(uda) to jest to rozciaganie sie wiazadel, macica sie rozrasta wiec i ciagnie wiazadla, stad bol. Jesli bedzie bardzo uporczywy dzwon jednak do gina lub poloznej pzdr
 
Dzięki, Dziewczyny. Po nocy jest zdecydowanie lepiej, więc to chyba faktycznie jakieś rozciąganie. Byłam wczoraj na 1,5-godzinnym spacerze - może to przez to ten wieczorny ból. Chociaż trochę się zdziwiłam, że to tak wcześnie...:/ No ale skoro przeszło po odpoczynku, to raczej wszystko gra :)
 
Dziewczyny które męczą wymioty, współczuje Wam bardzo. Dzisiaj poczułam co to znaczy. Od rana jest mi tak nie dobrze, że o jakimkolwiek jedzeniu nie ma mowy. No i oczywiście czy coś zjem czy nie to wymiotuje. Mam nadzieję że to tylko dzisiaj mam taki kryzys i jutro będzie lepiej. Bo przez to wszystko dzisiaj poza krótkim wypadem do sklepu, przeleżałam cały dzień w łóżku. Masakra jakaś.
 
dziewczyny pytanie
czy mozliwe ze mam wieksze mdlosci po tranie?? mam takie tabletki, taki zestaw, jedna tabletka to zestaw dla kobiety w ciazy i do tego kapsulka z tranem. moze mi sie tylko wydaje, moze to juz psychika, sama nie wiem, ale moze ktoras zauwazy u siebie, byc moze ktoras bierze cos podobnego
dzieki xxx
 
reklama
kruszki czyzbys prala pregnacare z kapsulka dodatkowa z tluszczami? ja takie bralam w poprzedniej ciazy i mialam okropne mdlosci, ale w tej ciazy ich nie biore i tez mam okropne mdlosci wiec chyba nie ma reguly...?
 
Do góry