reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

no to dzisiaj ja się przyłączam do użalania :-(. Dopadł mnie ból w prawej pachwinie i niestety kuśtykam po mieszkaniu i ryczę od południa. Jak sobie znajdę jakąś pozycję i leżę spokojnie to jeszcze jakoś ujdzie ale ile tak można w bezruchu :baffled:.
Piegi i przebarwienia na twarzy też mi powyłaziły, mimo że nigdy nic takiego nie miałam :no:. Dobrze że chociaż z rozstępami mam na razie spokój.
W nocy też ganiam co dwie godziny do toalety. Mała ciśnie na szyjkę (strasznie głupie uczucie) i też mam wrażenie, że to może nastąpić w każdej chwili tzn. poród - ale to chyba przewrażliwienie takie.
Ok. 14tej też załącza mi się spanie i nie jestem w stanie nad tym zapanować. A tak w ogóle to wyć mi się chce i wszystko mnie wkurza - to chyba hormony :baffled:
 
reklama
mnie biodra narazie nie bolą ale w łopatce mnie kłuje co do maści końskiej to mam ja w domu ale narazie nie stosuje, smarowałam sie przed ciaza jak jakies bóle w stawach i polecam, ale czy w ciazy mozna to nie wiem
 
Pytałam się swojego gina i powiedział,że jeżeli mi to pomaga to bez problemu mogę używać bo nie ma w niej żadnego środka "przeciwbólowego" a jedynie same zioła i mentol...

Zabronił używać Keto-spray bo po 6 miesiącu ma zły wpływ na płód.

Tyle wiem. No ale skoro pan doktor powiedział, że można a dzidzia jest zdrowa, ładnie przybiera na wadze to wierze, że nie szkodzi... a zęba ostatnio wyrwałam bez znieczulenia bo bałam się, że ono zaszkodzi dzidzi... :baffled:
 
Julia jesteś boska :)
Ja co prawda nie biorę znieczulenia przy borowaniu, ale wyrwanie!!!!
Poród dla ciebie będzie pestką
 
Bałam się ale co zrobić... zaczął boleć a lekarz stwierdził, że do wyrwania i trzeba zrobić rtg. No to ja nie dałam zrobić rtg i kazałam rwać bez znieczulenia. Powiedziałam, że wytrzymam i będzie to napewno mniejsze zło niż znieczulenie dla dzidzi... oj taka już na ostatni miesiąc panikara się zrobiłam... a co skurcz mnie łapie to mąż chce od razu do szpitala mnie wieźć :-p
 
Julia jesteś boharerką! Ja sobie tego nie wyobrażam! Ostatnio mój mężulo biga do dentysty i kiedyś mnie właśnie taka myśl napadła co ja bym zrobiła gdyby trzeba było teraz zęba wyrywać! Bez znieczulenia - mowy nie ma a naprawdę nie jestem panikarą!
 
Wow:szok: Podziwiam:baffled: Ja tam bez znieczulenia to praktycznie na fotel u dentysty nie siadam:tak: Jak byłam jakiś czas temu na kontroli i coś tam miałam do wywiercenia to od razu o znieczulacz poprosiłam upewniwszy się u dentystki, że można. Takim herosem to ja nie jestem:no: Dlatego też natural chcę w znieczuleniu i inaczej kategorycznie "odmawiam" rodzenia:rofl2: Straszna za mnie panikara ale tak było zawsze i trzeba jakoś z tym żyć. Nie ja pierwsza i nie ostatnia mam takie problemy:-) Pozdrawiam serdecznie;-)
 
reklama
Porodu boje się jak ognia! Już powiedziałam, że brzuch tak długo będzie rósł aż sam pęknie bo inaczej nie dam wyjść :-p a najlepsze jest to, że czuje, że zbliża sie to już wielkimi krokami i daje sobie jakieś 2-3tyg jeszcze... nie więcej...

Do tego wszystkiego w nocy nie moge spać bo mi się śnią skurcze i że już musze jechać rodzić... a dzisiaj mi się śniło, że byłam w szpitalu i lekarz przecinał pęcherz płodowy bo był za gruby i sam nie chciał puścić no i zaczełam rodzić... normalnie mówie wam, że zaczyna się ze mną coś dziwnego dziać... :baffled:
 
Do góry