reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

reklama
no pewnie karpia strzeli hihi
On specjalnie pochowal wszystkie narzedzia do szafki,gdzie ja nie siegam,zebym juz nic nie przybijala ani nie skrecala,bo mam uwazac na siebie,wiec nawet sie po ten srubokret nie wspinam,bo nie wiem czy z krzesla bym dosiegla.Normalnie by juz wszystko bylo skrecone na cacy,ale drugiej strony zostawie mu cos do zrobienia,niech chlop sie tez cieszy,ze moze sie juz w roli taty do czegos przydac.;-)
 
post_ptaszyn maść końska to taka ziołowa maść ;-) ja mam dokładnie taką Maść końska 500 ml - Maści Maść końska - Sklep Internetowy NATKO

Julia: a smarujesz tylku u góry w okolicach biodra, czy całą nogę? bo mnie takie coś trzyma od miesiaca i ginekolog właśnie powiedziała, że nie ma rady, dziecko uciska na nerw i trzeba wytrzymać:/

generalnie smaruje dokłądnie miejsce w którym mnie boli z zaokrągleniem do 10-15 cm ... i naprawde przechodzi! :-)
 
a ja sie tyle meczylam z tym bolem kulszowym,gin przepisala masc homeopatyczna,ktora wogle nie dzialala,a tu takie specyfiki polecacie,...:) na szczescie samo mi przeszlo
 
Jak kiedyś trenowałam to miałam całą serie tych maści na kontuzje i zupełnie o nich zapomniałam dopiero po tylu "ciążowych" przejściach i boleściach wynalazłam w szafie i EUREKA - działąją! Polecam mieć tę maść w swojej domowej apteczce...
 
Julia, dzięki :-)
Ja po wizycie u ortopedy i gina. Ortopeda tylko westchnął i powiedział że na tym czasie to pomóc mi moze tylko dobre słowo. ;-);-) A tak poważnie to całkiem możliwe że zostanie mi już tak do końca ciązy. Wcale nie musi przejść.
Także ja na ochotnika zapisuję się już na poród. Za tydzień robię badania do szpitala i następnego dnia to ja poproszę już te skurcze.
Małzonkowi już zapowiedziałam że bedziemy przyspieszać za tydzień.:-D

Gin powiedział że z młodą ok. Pooglądał i postawił diagnozę że daje mi jeszcze 2 tygodnie. Powiedział ze jak się zacznie to powinnam szybko urodzić. he he zobaczymy. Oby jego zdanie się sprawdziło.
 
Julia, dzięki :-)
Także ja na ochotnika zapisuję się już na poród. Za tydzień robię badania do szpitala i następnego dnia to ja poproszę już te skurcze.

To ja mogę być zaraz po Tobie:-) Dziś mam dzień marudy: kolejne cuś ala brodawka mi się pod okiem pokazało.......będę moje dziecko przezywać"córka czarownicy":-p W mieszkaniu tradycyjnie duchota nieziemska, mąż się wczasuje na wsi (niby do roboty pojechał, ale i tak mu dobrze:-p), a ja się czuję jak ofiara gwałtu, słabo już pamiętając, że w zasadzie sama chciałam:-p

tego co potem też się boję, niby ulga gigantyczna jak/jeśli objawy ciażowe zejdą (czasem mi się zdaje, że wcale nie zejdą....), ale w zamian gigantyczna odpowiedzialność za Młodą - a jeszcze od paru dni śni mi się, że mąż mnie zostawia, zostaję sama z brzuchem i dzieckiem (nie pytajcie, jak to możliwe:-p)........norrrmalnie czas rodzić, będzie miał człowiek zajęcie, to nie bedzie czasu na nakręcanie sobie doła;-)
 
Julia, dzięki :-)
Ja po wizycie u ortopedy i gina. Ortopeda tylko westchnął i powiedział że na tym czasie to pomóc mi moze tylko dobre słowo. ;-);-) A tak poważnie to całkiem możliwe że zostanie mi już tak do końca ciązy. Wcale nie musi przejść.
.

Ptaszyna a dalej tak boli? Nic nie odpuszcza?
Napisz jeszcze czy gin obmierzył córe?
 
kiwaczka Jak poleżę to troszkę odpuszcza ale po 20 krokach wszystko wraca. moze jednak przejdzie.
Nie wiem jakim cudem ale udało mi się zebrać truskawki z grządki i zrobiłam pierogi z truskawkkami. Pychotka. coprawda potem padłam umęczona na łóżko tak jakbym szychty wróciła. A i tak najlepsze jest wchodzenie po schodach. Normalnie kumam teraz te wszystkie babcie co tak sobie po schodkach drobią.
Nie miałam USG. Była wizytą nadporogramową. Kolejną mam za tydzień tym razem już zapisaną ale też nie u swojego gina bo on na jakieś sympozja pojechał i wróci dopiero około 20.06
Tak sobie myśle że jak mnie tak mocno będzie trzymać to może pojadę jednak do szpitala na jakiś rekonesans. Zobaczę, lekarz mnie obmacał i obsłuchał i życzył prędkiego porodu.
W ostatnich 2 tygodniach jednak brzuszek mi urósł a i młoda jest mniej delikatna więc myśle że dziecię przybrało conieco na wadze.
 
reklama
oj te biodra i kręgosłup
kuśtykam tez jak starsza pani i widze miny ludzi pełne politowania
ostatnio mezowi powiedzialam ze szkoda ze w polskich sklepach nie ma takich wozkow akumulatorowych dla ludzi majacych problemy z samodzielnym poruszaniem sie -jak na zachodzie
pojechalismy ostatnio do silesi (centrum handlowe) i pełna werwy weszlam ale po kilku krokach ciaglam juz lewą nogę i z zakupów nici:-)
lekarz powiedzial ze to nirma z tymi bolami bo sie rozszerza miednica i bedzie tak juz do konca:baffled:
a co do tej maści to mam pytanie czy oby na pewno mozna jej uzywać w ciąży???
ja na tym punkcie to przesadnie poprawna chce byc co można a czego nie ;-)
 
Do góry