reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy wczesnej ciąży

Dobra bo sie robi temat moich decyzji a nie o tym forum😂😂 pytam się czy uważacie czy warto robić jeszcze test bo minęło od ostatniego bez gumy 16 dni. Czy nie. Bo i tak sa negatywne. Bo tak jak pisałam na innych forach pisali ze testy negatywne a i tak ciąża była . A idę do ginekologa za tydzień.
Zrób jeszcze test czy dwa. Albo idź na betahcg, z krwi odrazu będziesz wiedziała☺️
Po co ginekolog przecież on nic nie zobaczy 😀
 
reklama
Zrób jeszcze test czy dwa. Albo idź na betahcg, z krwi odrazu będziesz wiedziała☺️
Po co ginekolog przecież on nic nie zobaczy 😀
No jak doradzasz tak zrobię. 😊A jak będą negatywne to wizyta sie przyda bo widocznie coś nie tak że @ nie przychodzi. A jak będą pozytywne to przełożę wizyte na później.😉
 
Hej!

Chciałam Was podpytać kiedy zauważyłyście pierwsze objawy ciąży?

Owulacja była 11.07 (tak mówiło flo i na. 90% test owu też to pokazał) i od kilku dni zaczęłam czuć znaczne zmęczenie, temperatura ciała cały czas w okolicach 37,3. Do tego pojawiły się lekkie biegunki i drażliwe sutki, nudności żadnych nie mam, tydzień po owulacji uczucie wzdętego brzucha na dole i kłucie w jajnikach. Jedyne co się zmieniło to zdecydowanie mocniej czuję zapach papierosów i zrobiło mi się niedobrze od zapachu mięsa. Niby wszystko (oprócz tych zapachów) pasuje pod objawy typowe przed okresem, ale jakaś część mnie próbuje wierzyć, że może jednak się udało, a z drugiej strony nie chce się nakręcać. Na betę i testy to jeszcze za wcześnie bo dopiero minęło 9 dni od owulacji :(

Więc jestem ciekawa czy miałyście jakieś objawy na tak wczesnym etapie i czy to w ogóle możliwe
Hej,
przy moich cyklach około 29 dniowych, test pozytywny był już 3 dni przed dniem spodziewanej @, czułam że coś jest na rzeczy, piersi dziwnie wrażliwe, na myśl o kiszonej kapuście ciekła mi ślinka- dosłownie ;).
W pierwszej ciąży śmierdziało mi mięso na imprezie i 3 dni później test pozytywny, więc coś może być na rzeczy,
Robiłaś już test? Daj znać.
 
No dzisiaj znów test negatywny. Więc naprawdę wydaje mi się że jakby była ciąża to test by już wychodził. Poczekam do piątku i zrobię bete. A jak nic nie będzie to znaczy że potrzebna wizyta u gina
 
No dzisiaj znów test negatywny. Więc naprawdę wydaje mi się że jakby była ciąża to test by już wychodził. Poczekam do piątku i zrobię bete. A jak nic nie będzie to znaczy że potrzebna wizyta u gina
U mnie dosłownie to samo, nic nie chcemy ale na urlopie poniosło nas. Już tak schizuje, czuje się jak w dwoch poprzednich ciążach chwile przed terminem miesiączki. Wczoraj ślinilam sie na maczka, przywiozłam do domu, raz ugryzłam zachciało mi sie wymiotować😂 a my jeszcze za miesiąc przeprowadzka😂😂😂
 
U mnie dosłownie to samo, nic nie chcemy ale na urlopie poniosło nas. Już tak schizuje, czuje się jak w dwoch poprzednich ciążach chwile przed terminem miesiączki. Wczoraj ślinilam sie na maczka, przywiozłam do domu, raz ugryzłam zachciało mi sie wymiotować😂 a my jeszcze za miesiąc przeprowadzka😂😂😂
U mnie przyszla @ z 12 dniowym opóźnieniem wiec chyba nerwy opóźniły . Tak to jest człowiek raz zaszaleje a potem myśli i myśli 😂😂
 
reklama
Do góry