reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

Haszi czy ta maść na te rozstepy mozna stosowac w ciazy czy ma wpływ na płód?

co do bolesci stawów to mnie to narazie nie dotyczy tylko dzisiaj sie obudziłam ze skurczem łydki:baffled:a o swedzeniu kiedys czytałam ze to moze byc jakas choleostaza czy jakos tak ale czy na pewno to nie wiem;-)
 
reklama
a widzisz, no to sprawdzę to w takim razie.
Ale ja ewidentnie czuję to tylko przy ruchu i to tylko jak staję na prawej nodze a nerka to chyba boli cały czas. no i jak się powyginam nie tak jak trzeba
 
Właśnie nie jak mi moja mama powiedziała ze to chyba nerka to ja się zapierałam że na pewno nie bo ja też to czułam przy ruchu a jak siedziałam to było ok.Może to faktycznie coś innego ale warto to sprawdzić
 
KasiaDe ja tez mam wysyp piegow,albo moze sie bardziej widoczne zrobily:confused:A do tego jakby since pod oczami,az zaczelam uzywac korektora,jak gdzies wychodze,zeby ludzi nie straszyc:szok:
 
Haszi - co do masażu kręgosłupa to bardzo pomaga i ogólnie masakratorsko fantastycznie rozluźnia i co najlepsze: wcale nie trzeba się kłaść na brzuchu. Wystarczy siąść po turecku i się wystawić do masującego i masaż jak masełko:-) Tyle, że trzeba mieć kogoś kto sie na tym zna. Przyznaję z autopsji, że jest to boskie:tak: Naturalnie wszystko zależy od przyczyny bólu - na nerkę raczej nie pomoże. Pozdrawiam
 
ja tez mam okropne piegi... dziwnie się z nimi czuję, mam nadzieje że po porodzie mi znikna, jak myslicie?:baffled:
 
dziewczyny przecież piegi są śliczne :) cieszcie się nimi zamiast martwić

kicrym nie jestem pewna czy można to stosować w ciąży,
w tej maści były chyba jakieś sterydy. Zresztą wszystko co skuteczniejsze jest w ciąży zakazane :/ Trzeba by było po prostu szukać czegoś naturalnego na blizny,
przecież rozstępy to nic innego. Zresztą faceci i tak nie widzą takich szczegółów :)

A masaż to w tym odmiennym stanie jest najlepsza rzecz jaką facet może dać kobiecie.
 
Dziewczyny, ja całe życie mam piegi i zwykle były tylko na nosie, a teraz mam je nawet na czole:-) mi jakoś nie przeszkadzają, ale jak byłam mała to ich nienawidziłam:-p co do innych bóli to ze mnie znajomi się śmieją,że chodzę tak prosto, że niedługo się przełamie:-D a mnie tak napiernicza kręgosłup, że inaczej nie umiem chodzić - z przodu dwie gigantyczne dojary plus brzuch, niech sobie sami pochodzą z takim gratisem to zobaczą jak to miło:baffled: o spaniu w nocy wolę nie pisać bo to jest istna masakra:crazy: dziś wstałam o 11. 30 bo dopiero nad ranem zasnęłam ze zmęczenia:szok:
 
reklama
KATE ja sie zawsze zastanawialam,dlaczego baby w ciazy tak wypinaja ten brzuch i chodza wygiete,ale teraz widze,ze to po prostu tak brzuch sie sam do przodu wypina i ciagnie,no i sie tak wygodniej chodzi niz zgarbionym.
Ja dzisiaj probuje przetrzymac i nie zasnac w dzien,wiec moze nocka lepiej minie.Z reszta tak jestem podekscytowana tym nowym lozeczkiem,ze chyba i tak bym nie zasnela i czekam z niecierpliwoscia na Krzyska,zeby mu zaprezentowac nasz nowy nabytek,ktory juz prawie skrecilam.On wraca dopiero za trzy godziny,ale do tego czasu to ja akurat przywloke to lozeczko do sypialni i moze podokrecam wszystkie srubki,jak znajde srubokret.I bede juz czekac ubrana,zebysmy szybko po materacyk jechali:rofl2:Tylko zebym z tego wszystkiego na porodowke nie zajechala;-)
 
Do góry