reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

ja też odebrałam wyniki krwi i byłam dzisiaj na kontrolnej wizycie i wszystko jest oki. ciesze się bo myślałam że te bóle brzucha to coś poważnego- ale okazuje się że to normalne:tak: także jak narazie to jestem uspokojona.


Narazie żadnych skurczy nie miałam także nie potrafie nic pomóc:confused: życze tylko dużo zdrówka!
 
reklama
KasiaDe nie doczytałam skąd jest Madzia737:confused: ale to jeszcze gorzej bo przecież my tak narzekamy na naszą służbę zdrowia a okazuje sie że na zachodzie jeszcze gorzej:confused: Miejmy nadzieje że będziemy wszystkie zdrowe i urodzimy piękne zdrowe maluszki:tak: pozdrawiam
 
No wlasnie miejmy nadzieje,ze z nami i naszymi dzidziulkami wszystko bedzie dobrze.Ja tak sie troche pocieszam tym brakiem badan,ze jak sie dobrze czuje i to cisnienie mam bardzo dobre to moze faktycznie innych badan nie potrzeba i przynajmniej mniej stresu jak jakies wyjda zle,bo ogolnie i tak bedzie wszystko dobrze!- a jakze by inaczej:tak: No wiem,ze to troszke dziwne podejscie,bo wiadomo,ze jak cos zdiagnozuja wczesniej to i wczesniejsze leczenie jest bardziej skuteczne,ale po co nam leczenie jak napewno jestesmy zdrowi.No i sie nie stresuje i mam raczej optymistyczne podejscie do tego.
Dzisiaj w moim podreczniku ciazowym wyczytalam,ze jednak tutaj tez robia to badanie na cukrzyce ciazowa,ale jak sie szybko i duzo przybiera na wadze. Ja mam 7 kg na + i dla mnie to duzo,tylek urosl,uda tez i moglabym sie klocic,ze prawie kilo na tydzien do przodu to jednak szybki przyrost wagi ,ale w porownaniu do tych Angielek to ja chyba i tak jestem maly pikus.;-)(Przynajmniej kompleksow tutaj nie mam)Takze watpie,ze mi takie badanie zaoferuja.
 
madzia737 rzeczywiscie z jednej strony sama zauwazylam ze gdyby nie te wszystkie badania (zwlaszcza stresuje mnie usg) to ciaza bylaby bardzo milym i spokojnym przezyciem,ale z drugiej strony mierzenie cisnienia to chyba za malo (nie przeczytalam calego watku), zrob sobie prywatnie chociaz test obciazenia glukoza,bo to swiadczy i o twoim zagrozeniu cukrzyca w przyszlosci i wysoki cukier bardzo szkodzi maluszkowi,wiec po co dmuchac na zimne.
 
Pomiar cukru warto zrobić bo to ważne badanie( według mnie) ja robiłam i jest oki, ale Madzia737 myślę że masz troche racji z tymi badaniami bo ja co zrobie badania krwi i czekam na wizyte zeby mi moja ginka je zinterpretowala to bardzo sie denerwuje- bo sama nie wiem co te cyferki znaczą:confused: ale też po wyjściu z gabinetu jestem szczęśliwa że jest wszystko oki.:tak:
 
A ja mam odwrotnie: najchętniej zainstalowałabym sobie w sypialni przenośne USG i codziennie sprawdzała, czy z dzieckiem wszystko ok :) Wyniki umiem w miarę zinterpretować sama, ale te akurat mam niezmiennie prawie dobre, więc na ich podstawie nie mogę się sama zdiagnozować i wykyrć takich potencjalnych problemów, jakie ostatnio miewam, a ponieważ ja nie bardzo czuję ruchy mojej Młodej (choć każdorazowo na USG widać czarno na białym, że porusza sie energicznie) to średnio raz dziennie dopada mnie lekka panika, czy z nią wszystko ok....... no ale pocieszam się, że jakby coś definitywnie było nie tak, to byłyby jakieś widoczne objawy.
 
reklama
bolą Wam kości miednicy? mi jakby się wszystko rozchodziło! chyba za wcześnie na takie boleści.:-(
 
Do góry