reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

Bolą! od jakiegoś tygodnia.... zwłaszcza pod koniec dnia, czuję się jak kowboj po westernie :/ Podobno na tym etapie już mogą, mam nadzieję, że to nie znaczy, że Młoda już spakowana i gotowa do wyjścia, bo ine objawy na to nie wskazują.
 
reklama
Mnie też bolą kości miednicy... do tego kręgosłup dochodzi jeszcze... ojoj...

A na dodatek przez dzisiejszą noc wywinęło mi jelita i żołądek na drugą stronę... chyba się czymś zatrułam... :baffled:
 
Ewan, mnie tak boli spojenie lonowe, ze plakac mi sie chce. Ledwo chodze normalnie... Nic nie dam rady zrobic. W zadnej z ciaz mnie tak bardzo nie bolalo jak w tej...
 
mnie narazaie nie bolą kości miednicy i kręgosłup też nie. Jedynie czasami,. ale rzadko łapie mnie jakby kolka w brzuchu ale szybko mija. Ale ja jestem w 21 tygodniu wiec chyba wszystko przede mna:baffled:
 
A mnie pojawiło się takie chwilowe twardnienie brzucha. Tak zgaduję że to słynne "stawianie się macicy". Nie jest to zbyt przyjemne i strasznie częste. Aż zaczęłam się niepokoić że co pół godziny brzuch robi się jak kamień i ciągnie. Też tak macie dziewczyny?
 
Ja nie umiem tego rozpoznać, bo mnie brzuch często boli w różny sposób, i wydaje mi się, że jest twardy nonstop ale w badaniu nie wyszło, żeby był twardszy niż norma przewiduje: tak czy inaczej na te dziwczne bóle i skurcze pomaga mi nospa; lekarka powiedziała, że mogę brać zależnie od potrzeb, max 6 tabletek dziennie
 
Wlasnie wrocilam od poloznej:baffled: Poza zmierzeniem cisnienia i posluchaniem serduszka dzidziusia,miala jeszcze tylko jedno pytanie,a mianowicie jakie ja mam do niej pytania?:crazy::eek: No to sie spytalam co z tymi badaniami krwi i ewentualnie kiedy moglabym zrobic,bo sama jestem ciekawa czy wszystko ok,ale polozna powiedziala,ze beda w 28 tc czyli za jakies 3 tyg :baffled: no lepsze to niz nic.Pozniej to juz beda wizyty co 2 tyg tylko nie wiem po co,jak maja one tak wygladac.Spedzilam u niej doslownie 5min:baffled:5min w miesiacu to chyba troszke za malo jak na opieke medyczna w trakcie ciazy:angry:
A co do usg to tez moglabym takie posiadac i patrzec sie na mojego brzdaca przez caly czas.Ciekawe co on tam wyrabia,ale strasznie sie wierci:tak:A najbardziej chyba nie lubi porannego halasu w pracy i sie domaga,zeby go do domku zabrac,bo ostro daje popalic.;-)
Jak narazie mnie miednica nie boli,ale za to plecy nadrabiaja:-(
 
Ja własnie pisałam na wątku głównym, że dziś od rana starsznie mnie boli w prawym boku, nie mogę się schylać i mam momenty, ze ledwo chodzę...to moja pierwsza ciąża i nie wiem co to może być:szok::nerd: Czy mam lecieć do ginki czy spokojnie przeczekać?? wczesniej nic takiego mi się nie zdarzało:nerd::baffled:
 
mnie też troche twardnieje brzuch, zazwyczaj wieczorem, ale nie boli mnie to:eek:
jak byłąm u mojej ginki i pytałam o tę kolkę to mi powiedziała że teraz tak się może dziać ale w jakim natężeniu to nie wiem:baffled:
 
reklama
Madzia 737 ja już nie wiem czy to moja ginka taka przewrażłiwiona że mi te bedania tak zleca:nerd: bo teraz znowu mi dała skierowanie na krew i mocz,a na każdej wizycie mam normalne badanie ginekologiczne, ciśnienie i wywiad ( wiesz jak się czuje itd.) no ona mówi że ciąża idzie książkowo , myślałam że to normalne takie badania:baffled:
 
Do góry