reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O której Wasze dzieci idą spać

a u nas do niedawna wszystko wygladalo tak jak powinno byc, tzn. zasypianie miedzy 19.00-20.30, pobudka okolo 7.30, drzemka w dzien okolo 2 godzin, alee teraz to :szok:, panna skonczyla 2 latka i mysli ze moze tak jak rodzice, chodzi spac o 22.00-23.30 i juz nie chce spac w dzien...co chwile wstaje z lozeczka pod pretekstem zrobienia sikkk- siku do nocniczka, zapala swiatlo, bawi sie ... no nic, moja cierpliwosc sie czesto gesto konczy, maz przymyka oko i pozwala na wszystko, twierdzac, ze jak sama bedzie zmeczona to zasnie i wlasnnie takie sa oto efekty ...
 
reklama
moja Krysia zasypia o 20.00 (o 19.00 kapiel i bajka) a wstaje o 6.00 w dzien spi o 11-12 i czasami ale zadko od 16-17 (np po dluuugim spacerze) jak byla mniejsza spala o wiele mniej, mysle ze to byla troche moja wina :-( bo kladlam ja uparcie na pleckach a ona wolala na brzuszku, ale teraz jest juz ok :tak:
 
dziewczyny,ja Wam moge tylko pozazdrościć
Oliwka wieczorem usypia ok 22,czesto pózniej :-(
w dzień śpi ok 2 godzin,zasypia przeważnie ok 13-14
a wstaje ok 8-9 rano
 
u nas spanko jest zawsze od 20 do 8 rano:-) teraz w okresie letnim zdaża się, że Antos idzie spac i o 21 ale staram se trzymac naszych pór:-)
 
Mojemu się coś poprzestawiało, bo chodzi spać tak 22-23, a wstaje koło 8. Nie da pospać nawet:-(
 
Mikołajek idzie spać pomiędzy 20-21 i wstaje 6-8 - to w weekendy, bo w tygodniu, to idziemy do pracy, więc pobudka jest wcześniej max. 6.00 (albo sam sie budzi).
 
Mój synek idzie spać około 19. O 18 kąpiel, kolacja. Wstaje około 6,7 rano ale kładzie się koło mnie i daje pospać do 8. :-). W dzień krótka(1,5) drzemka około godziny 10-11.
 
reklama
Myszkaje kolacje o 19, kąpie sie o 19.30 i około 20.-20-30 zasypia z mleczkiem i przy mnie. Latem teraz przesunęło sie wszystko tak do 21.
 
Do góry