reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nudności

Poszukaj sobie w google wpisz SEA BAND ja juz takie mam wlasnie je zalozylam mozesz je caly czas nosic nic nie szkodza tobie ani dziecku one poprostu uciskaja taki punkt ktory jest odpowiedzialny za wlasnie ta dolegliwosc. Ja je kupilam w Berlinie w aptece kiedys juz pytalam o nie w PL ale nie mieli sprobuj moze u ciebie w aptece beda mieli lub ci je sprowadza.Jesli nie to poszukaj aptek w internecie bo takie widzialam ze je maja. A i sa tez takie plastry lokomocyjne tez ponoc mozna je w ciazy stosowac. Poszukaj w google ale wiem ze o plastrach w Pl aptekach slyszano.
No a jak dzis sie czujesz bo ja na szczescie nie mam zawrotow glowy poki co ale jeszcze caly dzien przedemna ;-) Pozdrawiam
 
reklama
Dzisiaj troszeczkę lepiej było, może dlatego że nie było upału i było czym oddychać!
Dzięki za radę z tą opaską, na pewno zorientuję się czy będę mogła ją gdzieś dostać.
Wszystko co mi pomoże będzie mile widziane...To moja pierwsza dzidzia także aż boję się co przede mną!
Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia :)
 
Ja tez czulam sie wczoraj nie najgorzej tylko te zawrotyglowy :baffled: W sklepie nie moglam wystac bo zbyt duszno bylo i slabo mi sie zrobilo.No to sa niestety uroki ciazy ale takie obiawy to ja moge miec spoko byle tylko nie przezyc tego koszmaru co w poprzedniej ciazy :no: Wiesz wato duzo przebywac na swierzym powietrzu jesli np ci slabo to siedz sobie na balkonie jesli masz mozliwosc ja tak wlasnie robie a i mam caly czas wietrzone mieszkanie to tez pomaga.No i gdyby bylo bardzo zle popros lekarza zeby cos ci przepisal na wymioty.Ja pamietam bralam czopki bo juz bylam wycieczona tym wymiotowaniem kilkanascie razy na dobe wiem ze mnie wtedy podratowaly bo ograniczyly wymioty do 2 razy na dobe wiec jak co zaraz lecepo nie do apteki ;-)
Rowniez zycze ci zebys spokojnie przezyla ta ciaze i zebys cieszyla sie z malenstwa ktore przyjdzie na swiat ;-)
 
Dziewczyny, to moja pierwsza ciąża i mam problem. Od kilku dni męczą mnie mdłości: rano, w ciągu dnia i wieczorem... Pracować na razie muszę, mam problem z zaśnięciem wieczorem. Jak sobie z tym radzić? Póki co nie wymiotowałam, ale samo ciągłe uczucie ściskania żołądka jest trudne do zniesienia :-( Pomocy!
 
Poczekać do drugiego trymestru-wtedy samo przejdzie, a to najpewniejsza metoda. Wprawdzie polecają wiele sposobów-zjeść coś zanim się wstanie rano z łóżka, popijać herbatkę z imbirem i sto innych złotych rad, ale mi na samą myśl o nich robiło się jeszcze bardziej niedobrze. No i szukaj pozytywów-przynajmniej nie wymiotujesz!!! Są dziewczyny, które z powodu wymiotów lądują nawet w szpitalu, więc same mdłości to w sumie opcja light. Ja ten okres po prostu przeczekałam i tyle. Trzymaj się ciepło i pomyśl sobie, że niedługo czas mdłości minie.
 
Dziewczyny, to moja pierwsza ciąża i mam problem. Od kilku dni męczą mnie mdłości: rano, w ciągu dnia i wieczorem... Pracować na razie muszę, mam problem z zaśnięciem wieczorem. Jak sobie z tym radzić? Póki co nie wymiotowałam, ale samo ciągłe uczucie ściskania żołądka jest trudne do zniesienia :-( Pomocy!
Ja w pierwszej ciąży wymiotowałam przez 4 m-ce i schudłam przy tym 5-6kg. W drugiej to samo, a teraz te atrakcje:no: trzymają mnie cały czas. Nie jest to tak częste, ale zdarza się że wymiotuję kilka razy w tygodniu,a czasem mam spokój przez 2 tygodnie. Próbowałam różnych sposobów, ale żadne na mnie nie działały:-(. Muszę to wytrzymać, już nie długo:-)
 
Witam,

dokładnie, Dziewczyny mają rację, trzeba przeczekać. Ja miałam mdłości około miesiąca. Nie wymiotowałam, tylko mdliło mnie cały dzień, do tego stopnia, że nawet po wodzie mineralnej było mi nie dobrze. Piłam sok jabłkowy na zmianę z herbatą (niezbyt mocną).

Pozdrawiam.
 
mnie również męczą mdłości, a najdziwniejsze, że u mnie najlepiej działa ciągłe zapełnianie czymś żołądka, byle nie był pusty. Podjadam co jakiś czas krakersy, mandarynki, albo suche wafle (byle nie było zbyt tuczące ;) ) i generalnie jest ok. Niestety w moim przypadku zdarzają się też wymioty :( dzisiaj zwróciłam kilka łyków herbaty wypitej z samego rana, przed wstaniem z łóżka. i ze spaniem też mam problemy, budzę się w środku nocy a potem rano jestem jaki zombie :p mama pociesza mnie, że też tak miała i po pierwszym trymestrze minęło...oby...
 
reklama
Ojjjj, też mam mdłości, szczególnie rano i wieczorem, na razie bez wymiotów i mam nadzieje, ze tak zostanie. Ogólnie mam awersję do jedzenie, mam ochotę tylko na lekkie i beztłuszczowe dania. Piję duzo niegazowanej wody. No i te uczucie ciągłej pełności w żołądku- nawet jak czuję lekki głód to mam wrażenie przepełnienia żółądka, trochę to irracjonalne ale tak jest:-)

Ale wiem, że taka jest kolej rzeczy i trzeba to przeczekać i tyle.
 
Do góry