reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

sms od wiolan z 14:11 'nasza krolewna przyszla na swiat o 08:38. wazy 3090g i ma 51cm. moja macica zostala w ostatniej chwili uratowana przed peknieciem. mala ssie pieknie i cukry jej sie unormowaly. pozdrawiam.'
 
reklama
sms od tiger z 16:52 'malutka juz z nami. godz. 16.10, waga 4030g, dlugosc 57cm, 10pkt apgar. jest sliczna :) jestesmy przeszczesliwi. porod od 09:10.'
 
sms z 10:27 od awru

" od 9:20 jestesmy szczesliwymi rodzicami:-) Jonasz mierzy 57 cm i wazy 3550g"
 
sms od corina z 10:13 'hej. od 2dni leze w szpitalu - zatrucie ciazowe na koniec sie przyplatalo :( zbijaja cisnienie lekami. jutro ma byc decyzja kiedy i jak rodzimy. oby w tym tyg.'
 
sms od aldonta z 16:12 'jestem po ktg, mam 6cm rozwarcia, podobno slabe skurcze :) dobre sobie he he. pozdr Was.'
 
sms od olamala z 19:34 'Strasznie przepraszam ale wczoraj i dziś mam zakrecony dzień a więc wczoraj po 3 indukcji polegającej na przekłuciu pęcherza i późniejszym podaniu oxy po 8h skórczy przy 10cm rozwarciu i skróconej gładkiej szyjce ponieważ główka nadal była za wysoko zdecydowali łaskawie o cc a więc o 19:55 urodziła się Zosia waga 3990 wzrost 59cm dnia 17.05.2100 ja po cesarce nie mam na razie opcji szybkiego wyjścia a czujemy się dobrze ja chodzę a mała je jak smok dobrze że mam czym ją nakarmić pozdrowionka dla wszystkich majowek'

zdjecia w albumiku
 
sms od aldonta z 21:37 'O 19.10 urodziła się nasza córeczka 3650 i 55 długa:) tata się popłakał był dzielny:) jesteśmy szczęśliwi:)'

zdjecie w albumiku
 
hejka dziewczyny:)

Pamietacie mnie.....zagladalam Tu do was czasem przyszlam sie pochwalic

DNIA 16 maja 2010 roku o 23:59 bo Expresowenym porodzie od 20.00 urodzilam synka REMIGIUSZA MARKA przez SN mial 3869/58cm.

jestem przeszczesliwa.....!!!!!!!!!!

od dzisiaj juz w domku.....
 
reklama
13.05.2010 o godzinie 14.00, urodzil sie nasz synek Eryk. 3 kg 554 i 59 cm. Jestesmy juz w domu od godziny 16-tej w niedziele. Porod przez sn ze znieczuleniem okolooponowym. Pierwsze bole o 5-tej z rana. Silne bole porodowe o 10-tej. Zrobiono wtedy znieczulenie. Zdjecia mlodego jak znajde chwile czasu... 10, 10 i 10 w skali apgar.
 
Ostatnia edycja:
Do góry